"Говерла" дала бій, але поступилась "Одесі"

07 березня 22:07
Переглядів: 155
говерла

Залишившись всімьох, франківці дали бій команді Юшкіна, але в заключні хвилини все ж спасували перед досвідченим опонентом.

Склад Говерли на сьогоднішній матч залишався однією з головних інтриг баскетбольного дня в Україні. Легіонери франківців покинули клуб , дубля у "ведмедів" немає (вірніше, є, але зовсім вже дитячий), і брати гравців хоча б до покладеної десятки Євгену Мурзіну було просто нізвідки. У результаті, він і не взяв, склавши заявку своєї команди на гру з семи чоловік. Зрозуміло, всі вони отримали максимальну ігрову практику та за підтримки як завжди шаленої франківської публіки намагалися дати бій "акулам".

Олег Юшкін мав у розпорядженні десять виконавців, скориставшись послугами фарм-клубу Немо, звідки були витягнені лідери. Гра склалася дуже рівною і по-справжньому бойовою. Одеса взяла першу чверть за рахунок більшої зіграності - Говерла відповіла в другій на чистому характері. Домогтися якоїсь вирішальної переваги не могла жодна з сторін протягом усього матчу.

"Акули" частіше виходили вперед на пару-трійку очок (у першу чергу, за рахунок зусиль дуету Агафонов - Кривич), але Говерла не здавалася. Перелом настав у кінцівці, коли "ведмеді " втратили нитки гри в атаці, а Одеса забила три кидки поспіль - далекий від Кривича, найважчий кидок з-під кільця Парвадова на кінець часу і легкий відрив Агафонова після втрати. Два очки Андрія зробили рахунок 78:83, що по такій грі - забагато.

Власне, відіграти різницю говерляни не змогли. Після тайм-ауту Євгена Мурзіна Олександр Доленко подарував м'яч супернику, гра перейшла в режим штрафних кидків, де Одеса свого не упустила. Важка перемога команди Юшкіна, яка наближає "акул" до посіву в плей-офф. Що стосується Говерли, то їй у плей-офф ще потрібно потрапити, і наскільки вистачить сімки гравців, що залишилися, покаже тільки час.

Говерла - БК Одеса - 81:87 ( 21:25 , 21:15 , 18:23 , 21:24 )

Говерла: Ревзін ( 15 + 5 передач ) , Липовцев ( 16 + 5 втрат ) , Фрасенюк ( 16 + 6 підбирань ) , Вінтоняк ( 9 + 5 підборів) , Гуменюк ( 6 ) - старт; Доленко ( 8 + 9 передач + 7 втрат ) , Чемякін ( 8 + 5 передач).

Одеса: Артамонов ( 7 + 6 підбирань + 13 передач ) , Парвадов ( 6 ) , Носков ( 9 + 5 передач + 5 перехоплень ) , Момотенко ( 0 ) , Агафонов ( 22 + 8 підбирань + 6 передач ) - старт; Кривич ( 24 + 7 передач + 5 перехоплень ) , Добриков ( 8 ) , Мінченко ( 5 ) , Гудков ( 4 ) , Найко ( 0 ) .

Двоочкові кидки : 22 /41 ( 54 %) - 27 /45 ( 60 %)

Триочкові кидки : 15 / 7 ( 47 %) - 7 /18 ( 39 %)

Штрафні кидки : 16 /24 ( 67 %) - 12 /16 ( 75 %)

Підбори : 29-34 ;

Передачі: 26-33 ;

Втрати : 18-17