"Говерла" - "Дніпро-Азот". Обов'язкова програма

23 листопада 08:00
Переглядів: 224
Говерла

"Говерла" після перемоги над "Дніпром" прийме команду зі схожою назвою - "Дніпро-Азот".

Однак у плані гри обидва "Дніпра" дуже різняться. Не втомлюсь повторювати, що дніпродзержинська команда ніколи не була серйозним суперником. Цей сезон лише підтвержує це. В інтернетних дискусіях навіть починають говорити про доцільність існування "Азота". Емоції? Звісно, але небезпідставні. Підопічні Плеханова грають так, що не віриться в якийсь прогрес. Проте назвати безнадійними цих хлопців також не можна, декілька хороших ігор вони здатні показати.

Хочеться вірити, що "Говерла" віднаходить свою гру, що емоції пана Мурзіна не були даремними, і зміни дадуться взнаки не лише у ігрових елементах, а й у турнірній таблиці. "Азот" потрібно без питань перемагати так, як то було з "Політехнікою". Для команди, яка хоче за щось боротись, а не виживати, треба вміти проходити такі "рядові" ігри. Вони теж важкі, то правда. Але франківчани не зрозуміють поразки.

Меккі МакНайт та Рікардо Гленн стають своїми у Прикарпатті. Було б добре, аби у таких матчах він набирався впевненості.

Лідери ж "Дніпро-Азота" - це Юджин Харріс (17 очок), Владислав Кондратьєв (7 підбирань, 15 очок рейтингу ефективності), Ернесто Ткачук (6 передач) та Богдан Байда (46% реалізації дальніх кидків).

Цікаво, що суперники приблизно рівні у показниках зароблених очок, підбирань та втрат. Очікується цікава боротьба, адже кожен слабкий хоче побити кожного сильного. Втім, "ведмеді" повинні брати перемогу, аби надію на високе місце перед плей-офф втілювати в життя.

Баскетбол. Суперліга

БК "Говерла" - БК "Дніпро-Азот"

23 листопада. 14:00. Манеж КФВ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: