"Говерла" - "Дніпро". Потіште тренера, будь ласка

21 листопада 10:30
Переглядів: 398
говерла дніпро

Євген Мурзін дуже незадоволений з того, як проходить сезон для його "Говерли". Дійшло навіть до кадрових змін: прикарпатців покинув Леонід Стефанишин, якого тренер невтомно критикував. Тож до ігор проти "Дніпра" та "Дніпро-Азоту" команда підходить в не надто хорошому стані.

Стефанишин практично самотужки розбив львівську "Політехніку", а вже згодом його звільняють. Цікаво буде подивитись на те, як "Говерла" виглядатиме без нього. Наприклад, я переконаний, що слабшою. А грати треба вже сьогодні, ще й проти міцного "Дніпра", яке в турнірній таблиці йде третім.

У "синіх" досить хороший український склад. З-поміж підопічних Хомічуса виділив би Павла Ревзіна, Станіслава Тимофеєнка та Олександра Мішулу. Якщо перший не є явним лідером команди (проте добре відомий франківчанам), то інші двоє - кращі станом на сьогодні (у Тимофеєнка 14 очок та 10 підбирань за гру, а у Мішули - 6 передач).

15 листопада "Дніпро" переміг "Ферро-ЗНТУ" з переконливим рахунком - 88:67. Це багато говорить. Хоча... В Суперлізі завжди є місце сенсаціям. Одну з них може створити "Говерла", якій просто необхідно потішити свого не надто позитивного тренера.

А статистика каже таке:

  • "Дніпро" закидає в середньому за гру на 10 очок більше, ніж "Говерла"
  • "Дніпро" робить на 5 підбирань більше
  • Рейтинг ефективності гостей вищий на 16 пунктів
  • Перевага "Говерли" (бодай незначна) - у реалізації штрафних: 68% проти 62%.

Баскетбол. Суперліга

БК "Говерла" (Івано-Франківськ) - БК "Дніпро" (Дніпропетровськ)

21 листопада. 19:00. Манеж Коледжу фізичного виховання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: