"Говерла" - "Миколаїв" - 71:83

13 лютого 21:23
Переглядів: 214
говерла

«Говерла» зазнала поразки від одного з прямих конкурентів за вихід у плей-офф «Миколаєва», поступившись удома з рахунком 71-83. Завдяки перемозі «корабели», які грали без Матео Кеджо, обійшли «ведмедів» у турнірній таблиці та піднялися на восьму сходинку.

Хід гри

У першій половині на паркеті здебільшого точилася рівна боротьба, незважаючи на тотальну перевагу «Говерли» в боротьбі за підбирання (господарі зібрали три десятки відскоків проти чотирнадцяти в суперника). Стартову чверть краще провели «ведмеді», наступні десять хвилин – «корабели», які зуміли вирушити на велику перерву з мінімальною перевагою (34-33). Ключовою стала третя чверть, яку івано-франківці провалили, відпустивши суперника на відстань у чотирнадцять очок. Ривок «Миколаєва» розпочав Олексій Онуфрієв, а підхопили Жаніс Пейнерс, Кшиштоф Шубарга й інші партнери. До заключного періоду «корабели» підійшли, лідируючи + 14, і незважаючи на спроби господарів відігратися, втримали комфортний розрив у рахунку до фінальної сирени.

Статистика

Жаніс Пейнерс, який через травму пропустив майже місяць, відзначився 21 очком, ставши найкращим у складі «Миколаєва». 17 очок на рахунку Вільяма Кларка, 13 очок і 5 підбирань – Кервіна Брістола. По 11 очок здобули Марекс Юревічюс і Кшиштоф Шубарга, в активі якого також 8 передач і 5 підбирань. 16 очок «Говерлі» приніс Джуліан Мавунга, крім того, зібравши 5 відскоків. 15 очок на рахунку Павла Ревзіна, 12 очок і 12 підбирань – Шеймуса Бокслі, 9 очок і 5 підбирань – Артема Чемякіна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: