"Говерла" наприкінці гри з "Мавпами" втрачає перемогу

27 листопада 20:49
Переглядів: 169
Говерла
«Черкаські Мавпи» вдруге в сезоні обіграли «Говерлу», вирвавши на останніх секундах важку перемогу з рахунком 87-85.
 
Герої матчу
 
Героями напруженої кінцівки матчу стали форварди черкащан Олександр Кобець й Ешлі Хемілтон. Українець за рахунку 84-85 на користь гостей здійснив перехоплення та віддав передачу американському партнеру, котрий реалізував два з фолом.
 
Хід гри
 
Івано-франківська команда вела в рахунку протягом майже всієї гри, хоча й дозволила суперникові виграти першу половину з мінімальною різницею (42-41). Переломною в матчі ледь не стала третя десятихвилинка, впродовж якої вдалі дії Владислава Подоляна та Дмитра Липовцева в нападі забезпечили «Говерлі» перевагу (68-61). За неповні три хвилині до фінальної сирени гості вели +11, однак Андрій Кальніченко зіграв як справжній капітан, розпочавши ривок своєї команди, що врешті-решт завершився перемогою команди Максима Міхельсона.
 
Статистика
 
Найрезультативнішим гравцем черкаської команди став Ігор Чумаков, в активі котрого 26 очок і 6 підбирань. 16 очок і 6 підбирань на рахунку Андрія Кальніченка, 13 очок – Ешлі Хемілтона, 10 очок і 6 передач – Олександра Кобця, 9 очок й 11 передач – Кемерона Ранделса.
 
20 очами та 7 передачами в складі «Говерли» відзначився Меккі Макнайт. 19 очок івано-франківській команді приніс Владислав Подолян, 17 очок – Рікардо Гленн. 13 очок, 7 передач і 5 зібраних відскоків на рахунку Ігоря Бояркіна.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: