"Говерла" - "Одеса". Геть з дороги - нам у плей-офф!

06 грудня 10:42
Переглядів: 194
говерла ферро

Баскетбол. Суперліга України

6 листопада. 14:00. Івано-Франківськ. Манеж КФВ

"Говерла" - "Одеса"

Бідна "Одеса"! Грошей нема, тому доводиться грати в жахливих умовах. Приблизно о восьмій вечора вчора ця команда дограла гру у Львові, а сьогодні о 14:00 вийде на паркет в Івано-Франківську. Між цим була ще й дорога мієж двома містами.

Думаю, команди вже навчені "продуманими" календарями минулих сезонів, але навіть тоді не грали два дні підряд у різних містах. Тому ефект втоми буде присутній неодмінно. Інше питання, чи зможе "Говерла" цим скористатись. Також перевагою "Говерли" може бути наявність легіонерів. Хоча паспорт - справа другорядна. Ось Кривич, до прикладу: не чорнявий, а грає так, що заздрити лише можна.

Якщо "Говерла" ще не здалась, а все-таки хоче до плей-офф, то ця гра - обов'язкова програма. Вигравати треба, бо, як не крути, тут все як у "пятнашках" - треба пересунути одну команду в сторону, аби самому посісти бажане місце. А зараз "Одеса" саме замикає вісімку і має на дві перемоги більше, ніж франківці. Поразка поставить під великий сумнів рівень підопічних Мурзіна.

У "Говерли" проблеми з реалізацією триочкових. Тому потрібно спробувати побортись ближче до кільця. Наприклад, у трисекундній зоні. Тим більше, що в "Одеси" жах із підбираннями (в заявці "акул" лише один номінальний центровий - габаритний Євген Мінченко).

Зіпсувати гру прикарпатцям можуть їхні часті втрати м'яча. Головне - налаштуватись на цю гру, але не перегоріти. Адже відповідальність сьогодні зашкалюватиме.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: