"Говерла" - "Одеса": все вирішилось в овертаймі

06 грудня 17:23
Переглядів: 143
Говерла

У цікавому та напруженому поєдинку «Говерла» обіграла «ОДЕСУ», вирвавши перемогу з рахунком 83-80 наприкінці овертайму.

Гравець матчу
 
Незважаючи на поразку одеситів, плеймейкер команди гостей Клим Артамонов найбільше заслуговує на те, щоб бути визнаним гравцем матчу. Захисник, який провів найкращу гру в сезоні, ведучи команду за собою, записав на свій рахунок дабл-дабл (28 очок + 10 передач) і 32 бали РЕ.
 
Хід гри
 
Незважаючи на те, що свій попередній матч проти «Галичини» «ОДЕСА» зіграла вчора ввечері, саме підопічні Олега Юшкіна більш активно розпочали гру, лідируючи, хоч і з незначним відривом. Наприкінці дебютної чверті за рахунок вдалих дій передньої лінії на чолі з Рікардо Гленном господарі перехопили ініціативу. Але навіть попри те, що в середині другого періоду «Говерла» повела +10, відірватися від суперника івано-франківці не зуміли. Спершу дует плеймейкерів «ОДЕСИ» забив по дальньому кидку, а під завісу першої половини Клим Артамонов встановив її остаточний рахунок (33-31).
 
Після великої перерви на паркеті точилася рівна боротьба, хоча в третій івано-франківці кілька разів намагалися у відрив. Утім, Клим Артамонов і Ростислав Кривич щоразу відновлювали статус-кво. В заключній десятихвилинці команди йшли очко в очко, аж поки за хвилину до кінця основного часу «Говерла» не вирвалася вперед (69-65), і лише влучні кидки Андрія Агафонова й Артема Сліпенчука після помилок господарів дозволили «ОДЕСІ» зрівняти рахунок, перевівши гру в овертайм. У додатковий час обидві команди мали рівні шанси на те, щоб вирвати перемогу, але ближчою до неї виявилася «Говерла». А відчайдушна триочкова спроба одного з героїв поєдинку Клима Артамонова за мить до фінальної сирени була невдалою.
 
Статистика 
 
Найкращим у складі «Говерли» став Рікардо Гленн, на рахунку якого 21 очко й 11 підбирань. 20 очками та 7 передачами відзначився Меккі Макнайт, 12 очками – Владислав Подолян.
 
У складі «ОДЕСИ» Артамонову допомагали Ростислав Кривич (15 очок), Андрій Агафонов (11 очок + 12 підбирань) і Євген Мінченко (10 очок + 6 підбирань).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: