«Говерла» перемогла «Дніпро» - 76:58

30 березня 21:45
Переглядів: 160
goverla-dnipro

Данте Свонсон, який став найкращим гравцем матчу, й партнери здобули вкрай важливу з турнірної точки зору перемогу над одним із головних конкурентів «Дніпром» із рахунком 76-58.

І стартова, й наступна десятихвилинка минули за переваги івано-франківців, які вирушили на велику перерву, лідируючи 37-23. Перша половина, як зрештою і вся гра, запам’яталася ще й тим, що жодна з команд не реалізувала бодай одну з дванадцяти (у підсумку їх стало сімнадцять) дальніх спроб, які вони здійснили на двох.

Уже в середині третьої чверті після штрафних Ярослава Лемика перевага господарів паркету сягнула двадцяти пунктів. Гравці «Говерли» спіймали кураж, натомість дніпрянам абсолютно нічого не вдавалося в нападі. І хоча в заключній чверті дещо активізувався Стівен Буртт, її, як і три попередні, виграли «ведмеді».

Данте Свонсон завершив гру із 16 очками, 4 підбираннями та 4 передачами в активі. 15 очок і 6 підбирань на свій рахунок записав Кевін Тіггс. По 10 очок здобули Маркус Вокер й Ерік Колмен, однак центровий, крім того, ще й став автором 12 підбирань і 6 передач.

Стівен Буртт приніс «Дніпру» 17 очок. 13 очками та 7 підбираннями відзначився Младен Пантич, 11 очками та 6 підбираннями – Кінтел Вудс.