"Говерла" - "Політехніка-Галичина" - 92:90 (ОТ). Слова після матчу

26 вересня 15:10
Переглядів: 403
Default Image

Пропонуємо вашій увазі коментарі наставників "Говерли" та "Політехніки-Галичини", відповідно, Євгена Мурзіна та Володимира Поляха, про перший матч сезону...

Євген Мурзін, головний тренер "Говерли":

"У команди є потенціал, я його бачу, але четверту чверть ми програли в 12 очок, ми не маємо права так грати. Над цим будемо працювати".

"У мене немає лідера команди, я не ставлю на одного гравця. Є команда. І сьогодні у нас було 20 результативних передач, а у суперника 12. Індивідуально кожен гравець сильний і зібранийі, але ми сьогодні перемогли за рахунок командної гри".

"Полторацький, якому 36 років, показав гідну гру для свого віку і дебюту. Його заслуга дуже велика в цій грі. Після 30 років він почав поводити себе професійніше. Буває, останнім йде з тренування, що дивно. Молоді повинні працювати, а він приходить раніше всіх і йде останнім. Тобто він хороший приклад для гравців".

Володимир Полях, головний тренер "Політехніки-Галичини":

"Коли я бачу, що команда 15 фолів промазала, образливо удвічі. Тому що ми приділяємо на тренуванні цьому елементу багато часу... Шанс звичайно був, але ми провалили початок, потім відіграли хороший відрізок, десь може бути трошки не пощастило ... Нічого, все можна виправити, 47 матчів попереду, будемо працювати далі".
БК Говерла

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: