"Говерла" - "Політехніка-Галичина". Кому догори?

13 листопада 10:30
Переглядів: 172
Говерла Політехніка

І для "Політехніки", і для "Говерли" ця гра - величезний шанс на перемогу. Суперники дивляться одне на одного лише з погляду хижака, який хоче поживитись. "Говерла", як запевнив розлючений Євген Мурзін, незабаром має постати кращою командою (тільки коли те "незабаром"?), а львів'яни узагалі йдуть без перемог. Звісно, що прийшов час битись з усіх сил.

"Політехніка" провалила старт сезону, як ми уже неодноразово згадували, через не надто сильний склад та відстуність підготовки до сезону. Набридло повторювати те саме, але Максим Фомічов круто "попав", очоливши таку команду. Гравці непогані, а от зробити з них команду - досить складне завдання. От і виходять усілякі сумні моменти, як то паси супернику чи щось на кшталт того.

"Говерла" ще зовсім недавно була в зоні "плей-офф" (з 11 команд - це не так і важко). Єдина перемога прийшла до підопічних Мурзіна 26 жовтня у матчі проти "Ферро-ЗНТУ" (76:74). Інші ж суперники були сильнішими. Не знаю, чи варто нагадувати, але "ведмеді" узагалі могли не стартувати в Суперлізі через несплачений внесок. Та от на кваліфікованих баскетболістів грошей вистачило. Знайшлось місце як для чудових вітчизняних гравців Алфьорова, Стефанишина, Подоляна, так і для заморських друзів Глена і Макнайта. Ясна річ, до такої команди більше вимог, ніж до львів'ян. Та й тренер у франківців досвідченіший, ще й не один рік перебуває у теперішній команді.

Ще у перший матчах люди на трибунах нещадно критикували Антона Давидюка. А він зарз кращий за очками (14,1) та підбираннями (5,4). Перший номер команди Едуард Федчук робить 6 результативних передач за гру.
У "Говерли" найкращими є вищезгадані Глен (4,5 підбирань) і Макнайт (13,9 очок та 5,4 передач).

У команд майже схожі статистичні показники. От тільки "політехи" роблять трішки більше втрат (19,9 проти 15,7 у "Говерли"). А, і ще: "Говерла" гірше кидає триочкові (24,8% проти 30,9% у "левів").

Тож побачимо, хто і як проявить себе у Карпатському дербі. Цього разу це боротьба за місце під сонцем. Тим цікавіше буде спостерігати за грою, у якій, переконаний, буде місце сюрпризам.

Баскетбол. Суперліга
13 лситопада. 19:00
Івано-Франківськ. Манеж КФВ
БК "Говерла" (Івано-Франківськ) - БК "Політехніка-Галичина" (Львів)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: