"Говерла" поступається "Миколаєву" з різницею в 20 очок

29 листопада 15:54
Переглядів: 195
Говерла
Переломивши хід гри з «Говерлою» у третій чверті та здолавши суперника з рахунком 78-58, «Миколаїв» здобув уже восьму перемогу в сезоні.
 
Гравець матчу
 
Плеймейкер «корабелів» Павло Буренко приніс своїй команді найбільшу кількість очок (21), а також віддав партнерам 5 передач, у підсумку відзначившись 21 балом РЕ.
 
Хід гри
 
Перша половина матчу минула в напруженій боротьбі, причому господарі паркету, хоч і здобули незначну перевагу протягом десяти стартових хвилин, розвинути успіх не могли. Щойно «корабели» намагалися втекти у відрив, як до справи бралися снайпери івано-франківців, у сладі яких дебютував Віктор Герасимчук, і скорочували розрив у рахунку. Тож на велику перерву команди вирушили за триочкового гандикапу «Миколаєва» (34-31). 
 
Але у другій половині суперників було не впізнати. Господарі паркету дуже потужно провели третю десятихвилинку, систематично бомбардуючи кошик «Говерли» дальніми кидками та продовжуючи більш активно збирати відскоки. Рахунок 57-39 перед заключною чвертю відверто залишав гостям небагато шансів на успішний «камбек».
 
Статистика
 
Разом із Буренком у складі «Миколаєва» варто відзначити Олександра Цикалюка (14 очок + 6 підбирань), Олексія Онуфрієва (10 очок) й Анатолія Шунделя (10 очок).
 
По 12 очок «Говерлі» принесли Сергій Алфьоров і Владислав Подолян. 11 очок і 5 підбирань на рахунку Меккі Макнайта, 10 очок – Рікардо Глена.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: