"Говерла" поступилась лідеру чемпіонату

03 квітня 19:42
Переглядів: 186
говерла київ

Івано-франківська «Говерла» поступилася лідеру чемпіонату «Хіміку» з рахунком 51-67, позбавивши себе путівки до плей-офф. Натомість южненці, які заздалегідь гарантували собі перше місце за підсумками регулярного чемпіонату, здобули вже 23-тю перемогу у 25-ти матчах.

Гравець матчу

Захисник «Хіміка» Джамал Шулер вкотре довів, що може вирішувати долю не лише окремих ігрових епізодів, а й матчів. Здобувши 9 очок у першій чверті та допомігши своїй команді здійснити стартовий спурт, Шулер не менш потужно провів третю десятихвилинку, яка й стала вирішальною. Загалом лідер южненців записав на свій рахунок 19 очок і 17 балів РЕ.

Хід гри

Активність Джамала Шулера на старті матчу забезпечила «Хіміку» десятиочковий гандикап. Незважаючи на те, що до кінця дебютної чверті «ведмеді» дещо скоротили відставання, южненська команда зберегла комфортний розрив у рахунку (19-12). Протягом другої десятихвилинки господарі так і не зуміли наздогнати лідера першості, хоча після двох влучань Юрія Фрасенюка наприкінці періоду скоротили відставання до -3. Але, якби центровий «Хіміка» Артем Пустовий був влучнішим із лінії, перевага южненців була б більшою, а так вони вирушили на велику перерву, лідируючи 35-30.

Ще один ривок «Хіміка» на початку третьої чверті (8-0), організований Джамалом Шулером і Володимиром Конєвим, якщо й не став переможним, до поставив успіх «Говерли» під сумнів. До заключної чверті команди підійшли за рахунку 52-40 на користь гостей із Южного. Втім, «Хімік» не мав наміру зупинятися на досягнутому, вигравши й четвертий період.

Статистика

Окрім Шулера, в складі «Хіміка» варто відзначити Метта Гейтенса (11 очок), Володимира Конєва (7 очок) й Артема Пустового (4 очка + 7 підбирань).

Найрезультативнішим гравцем у складі «Говерли» став Данило Козлов, в активі якого 11 очок і 8 підбирань. 10 очок і 5 підбирань на свій рахунок записав Артем Чемякін, 7 очок і 8 підбирань – Юрій Фрасенюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: