"Говерла" поступилася чинному чемпіону на останніх секундах

11 січня 16:10
Переглядів: 150
Говерла
«Говерла» дала бій «Будівельнику», вигравши першу половину, проте провалила третю чверть і врешті-решт, незважаючи на потужний фінішний спурт, поступилася чинному чемпіону з рахунком 59-61.
 
Хід гри
 
Катастрофічно низький відсоток реалізації кидків із середньої дистанції (зокрема, Михайло Анісімов зумів забити з гри лише наприкінці першої половини, змарнувавши п’ять спроб), не дозволив «Будівельнику» претендувати на щось більше, ніж роль того, хто наздоганяє. Із-за дуги та з лінії штрафних гості, яким спершу не допомогло навіть повернення Дениса Лукашова, були не набагато влучнішими, тож на велику перерву в якості лідера вирушила «Говерла» (28-24).
 
У третій чверті «Будівельник» крок за кроком збільшував свою перевагу, а одним із головних творців «камбеку» чинних чемпіонів став Денис Лукашов, який, щоправда, залишив паркет через перебір фолів за дві хвилини до фінальної сирени. Перед четвертою чвертю розрив у рахунку на користь гостей складав +10, а незабаром зріс ще на сім очок, утім «ведмеді» на чолі з Меккі Макнайтом не мали наміру складати зброю завчасно. Американець влучно стріляв з гри, а його українські партнери демонстрували надзвичайну холоднокровність під час пробиття штрафних, що дозволило їм відновити паритет (59-59). І все ж, гості зуміли-таки вирватися вперед, повівши +2 після кидка Михайла Анісімова. «Ведмеді» мали чотири секунди на атаку, однак дальній постріл Меккі Макнайта виявився неточним.
 
Статистика
 
Повернувшись на паркет після пропущеного матчу з «Галичиною», плеймейкер «Будівельника» Денис Лукашов записав на свій рахунок 14 очок, 5 підбирань і 5 передач. По 11 очок здобули Олександр Липовий (+ 6 підбирань) і Михайло Анісімов (+ 8 підбирань).
 
Меккі Макнайт став найкращим у складі «Говерли», відзначившись 19 очками та 5 передачами. 10 очок в активі Владислава Подоляна, 9 очок – Олександра Шостухи.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: