"Говерла" поступилася чинному чемпіону

31 березня 21:47
Переглядів: 173
говерла будівельник

Івано-франківська «Говерла» поступилася чинному чемпіону «Будівельнику» з рахунком 71-92. Столичний клуб, таким чином, реабілітувався за поразку від «Хіміка» та зміцнив свої позиції на другому місці турнірної таблиці.

Хід гри

У першій чверті завдяки перевазі в боротьбі під щитами «Говерла» зуміла вистояти перед тиском зіркового складу «Будівельника». Однак у другій десятихвилинці «ведмеді» пропустили ривок суперника, в складі якого надрезультативну гру демонстрував Блейк Ейхерн, відзначившись до великої перерви 19 очками. В підсумку першу половину з рахунком 43-36 виграли гості.

Після великої перерви Ейхерн не забивав, але в складі чинного чемпіона знайшлися й інші гравці, здатні завдати чимало клопоту захисту говерлян. «Будівельник» упевнено виграв третю й четверту чверті, відсвяткувавши сімнадцяту перемогу в сезоні.

Статистика

Захисник «Будівельника» Блейк Ейхерн завершив гру із 19 очками в активі. 14 очок на рахунку Даріуша Лавриновича, 13 очок і 5 підбирань – Ріккі Мінарда, 12 очок і 5 підбирань – ДаХуана Саммерса, 10 очок і 8 передач – Яніса Стрельнієкса, 10 очок і 6 підбирань – Михайла Анісімова.

Юрій Фрасенюк приніс «Говерлі» 12 очок, крім того, зібравши 9 відскоків. 11 очок здобув Дмитро Липовцев, 10 очок – Олександр Доленко. На рахунку Данила Козлова 10 очок і 5 підбирань. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: