"Говерла" провела традиційні "Новорічні старти"

04 січня 23:21
Переглядів: 238
говерла

Ось вже восьмий рік поспіль баскетбольний клуб "Говерла" разом із обласною та міською федераціями баскетболу проводить дитячі змагання "Новорічні старти".

Цього року традиційне дитяче свято баскетболу не обійшлося без безлічі подарунків, призів від Діда Мороза, а також гравців баскетбольного клубу "Говерла", які подарували дітлахам справжнє свято.У нинішніх "Новорічних стартах" взяли участь майже півтори сотні дітей, змагалися у цікавих естафетах. Відтак традиційні змагання виявляли найспритніших та найактивніших серед сотні хлопчиків та діточок, що нині займаються баскетболом на Прикарпатті.

«Хочеться побажати усім діточкам, які сьогодні приймали участь у «Новорічних стартах» великих перемог не тільки у спорті, а й у житті. – зазначила керівник федерації баскетболу міста Івано-Франківська Ірина Долішня. – Баскетбольний клуб «Говерла» є сьогодні для нас справжнім взірцем і ми маємо велику надію на те, що кожен з учасників цього чудового свята у майбутньому поповнить ряди головної команди області». 

 

Підбадьорювали і асистували юним баскетболістам їхні дорослі кумири – гравці БК «Говерли». Професіонали визнали – ці змагання пішли не лише на користь дітям – вони також отримали чимало задоволення.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: