"Говерла" сильніша за "Дніпро"

29 березня 21:48
Переглядів: 421
говерла

В останньому матчі  регулярного чемпіонату «Говерла» порадувала власних уболівальників перемогою, обігравши «Дніпро» з рахунком 89-77. Хоча остаточно переломити хід гри «ведмедям», які грали без травмованого  Павла Буренка, тобто фактично без номінального плеймейкера, вдалося лише в заключній чверті.

 
Гравець матчу
 
Форвард «Говерли» Кінделл Дайкс вкотре довів свою важливість для івано-франківської команди, ставши найкращим гравцем матчу в складі «ведмедів». Загалом на рахунку американця 20 очок, 7 підбирань і 5 передач (22 РЕ).
 
Дабл-дабл матчу
 
Плеймейкер «Дніпра» Деррік Лоу відзначився восьмим у сезоні дабл-даблом (16 очок + 11 передач) і в дев’ятій грі чемпіонату асистував партнерам не менше десяти разів. Це дозволило йому обійти Лінна Гріра(«Азовмаш»), який у матчі з «ОДЕСОЮ» записав на свій рахунок «лише» 6 передач, і вийти на перше місце в суперечці найкращих асистентів Суперліги.
 
Хід гри
 
Стрімкі Кінделл Дайкс і Кевін Тіггс, які здобули по 12 очок у першій половині, не зуміли забезпечити івано-франківській команді комфортну перевагу за підсумками першої половини. І хоча підопічні Євгена Мурзінавирушили на велику перерву, лідируючи 48-46, інтрига в матчі зберігалася. Тим більше, «Дніпро» на чолі зДерріком Лоу майже нічим не поступався супернику. Втім, другу половину господарі паркету розпочали дуже активно, що й дозволило їм уже в середині третьої десятихвилинки повести +10, а надалі втримати здобуту перевагу.
 
Статистика
 
Окрім Кінделла Дайкса, в складі «Говерли» варто відзначити Райана Пірсона, на рахунку якого 17 очок і 7 підбирань, Тревіса Пітерсона (12 очок + 6 підбирань), Кевіна Тіггса (12 очок) і Павла Ревзіна (11 очок).
 
18 очками та 6 підбираннями в складі «Дніпра» відзначився Максим Корнієнко, 12 очками – Станіслав Тимофеєнко, 9 очками – Костянтин Глазирін.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: