"Говерла" (Ужгород) U-19 – "Скала" (Стрий) U-19 – 2:0

28 серпня 23:08
Переглядів: 210
ФК Скала Стрий

27 серпня стрийська «Скала» у рамках 2-го туру чемпіонату України U-19 сезону 2014/2015 років, які проводить українська Прем`єр-Ліга, провела виїзний поєдинок проти  ужгородської «Говерли».

«Говерла» (Ужгород) U-19 – «Скала» (Стрий) U-19 – 2:0 (1:0)

27 серпня 2014 р. 17 год. м. Мукачеве. Стадіон «Авангард». 20 градусів. 200 глядачів. Арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Асистенти арбітра  Євген Гашков (Чернівці) та Сергій Дарійчук (Чернівецька обл.). 4-й арбітр – Михайло Митровський (Ужгород). Суддівський спостерігач: Ярослав Боднар(Тернопіль).

«Говерла»: 12. Юрій Пахомов, 4. Степан Буксар, 16. Михайло Ряшко-к., 3. Дмитро Махнєв, 5. Василь Беца, 9. Віктор Гей, 17. Богдан Павлич, 11. Крістіан Сегедій (15. Борис Ковня, 69), 14. Володимир Варваринець, 10. Юрій Тома, 7. Анатолій Нурієв (8. Василь Коваль, 46).

Старший тренер – Валентин Слюсар.

«Скала»: 92. Ігор Фіяло, 5. Назар Стасишин (4. Віталій Заторський, 62),  3. Едуард Мись-к., 7. Олег Домальчук, 13. Володимир Заїменко, 8. Ігор Нистирюк, 44. Дмитро Товстоп`ят (31. Юрій Воробець, 69), 99. Євген Заїченко (69.  Дмитро Баранов, 46), 11. Андрій Маляренко, 9. Олег Квич (10. Богдан Іванченко, 46; 27. Микита Корчемкін, 80), 88. Дмитро Заїкин (77. Станіслав Михалюк, 70).

Старший тренер – Павло Кікоть.

Голи: Крістіан Сегедій (3), Віктор Гей (90+4).

Попередження: Віктор Гей (7), Дмитро Махнєв (60), Крістіан Сегедій (67), Юрій Пахомов (86) – Назар Стасишин (26), Дмитро Баранов (73).

Для «Говерли» це була перша гра у сезоні 2014/2015 років. І відбувалася вона на полі стадіону «Авангард», але не в Ужгороді, а в Мукачевому.

На матч проти «Говерли», у порівнянні з переможним поєдинком першого туру проти «Волині», у стартовому складі Павло Кікоть зробив лише дві заміни. Замість Дмитра Баранова з перших хвилин вийшов Євген Заїченко, а замість Микити Корчемкіна на вістрі атаки діяв новачок «Скали» Дмитро Заїкин, який донедавна виступав у київському «Динамо», а у 2012-2013 роках залучався до лав збірної України U-16. Отож, з перших хвилин місце у воротах посів Ігор Фіяло. Лінія захисту: праворуч – Назар Стасишин, ліворуч – Олег Домальчук. Пара центральних оборонців – Едуард Мись та Володимир Заїменко. Опорні півзахисники – Євген Заїченко та Дмитро Товстоп`ят. Трійку атакувальних півзахисників склали: праворуч – Андрій Маляренко, ліворуч – Олег Квич і  місце під нападником посів Ігор Нистирюк. Наконечником атак був Дмитро Заїкин.

А почалося все для «Скали» гірше й не придумаєш. Вже одна з перших атак закарпатців призвела до голу у ворота Ігоря Фіяла. З лівого флангу була зроблена прострільна передача, яку в один дотик замкнув гравець «Говерли». Безперечно, цей пропущений м`яч вплинув на ігрову поставу стрийської команди. Молоді стрияни почали нервувати, а звідси й допускатися помилок. Мало що виходило й у господарів. Тому до небезпечних моментів справа практично не доходила.

Не змінилася картина й після перерви. І хоча «малиново-зелені» більше володіли м`ячем і мали незначну територіальну перевагу, гольових моментів майже не було. В основному небезпека була лише після виконання стандартів. В останні хвилини зустрічі стрияни пішли, як кажуть, ва-банк. І поплатилися другим пропущеним голом, який був проведений після контратаки на четвертій компенсованій до основних дев`яноста хвилин матчу.

Відзначимо у складі «Скали» й дебют атакувального півзахисника Богдана Іванченка, який приглянувся селекціонерам «Скали» ще своїми виступами за «BRW-ВІК» з Володимира-Волинського, а донедавна цей талановитий гравець виступав на першість Львівщини у складі ФК «Самбір». І хоча у звітному матчі Богдан був не таким помітним, як хотілося, віримо, що найкращі матчі у нього ще попереду.

27 серпня відбувся ще один поєдинок у групі «А». Луцька «Волинь» вдома несподівано переграла львівські «Карпати» – 2:1, які, як відомо, у першому турі завдали поразки київському «Динамо». Отож, нас очікує цікавий чемпіонат, де передбачити рахунок кожного матчу просто нереально. І це добре!