"Говерла" в на зборі Євпаторії щоденно проводить по три тренування

07 серпня 10:22
Переглядів: 492
Default Image

Цього тижня баскетбольний клуб "Говерла" проводить свій другий етап підготовки до сезону. Цього разу місцем зборів клубу обрано курортне містечко Євпаторія. Тут "говерляни", а також потенційні новачки клубу, перебуватимуть до 14 серпня. Як зазначив у коментарі кореспонденту sport.if.ua генеральний директор клубу Андрій Дроздов, усі залишилися задоволеними умовами, які створили команді...

"Погода нормальна, ми задоволені умовами, які нам тут створили. На тренувальному зборі перебувають усі ті українська гравці, які проходили перший етап у Івано-Франківську. Щоденно проводимо по три тренування. Усі гравці витримують ті навантаження, які їм дає тренерський штаб клубу. Ніхто не скаржиться, усі стараються, адже з більшістю підписані тільки попередні контракти. Тож гравці намагаються забронювати за собою місце у «Говерлі» на наступний сезон", - розповів нашому порталу гендиректор "Говерли".

У Євпаторії івано-франківський клуб перебуватиме до 14 серпня. Після повернення "говерляни" продовжать підготовку у Івано-Франківську. Далі, в останніх числах серпня, команда вирушає на третій тренувальний збір до Литви.
sport.if.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: