"Говерла" вдруге переграла "Тернопіль" і вийшла до основного раунду Кубка України

23 жовтня 19:02
Переглядів: 167
Говерла

Перемігши в першому матчі з різницею у 23 очки «Говерла» практично гарантувала собі вихід у наступний раунд Кубка України. Тому завданням на виїзну гру було не розгубити свою перевагу. Своє завдання івано-франківці не тільки виконали, а й перевиконали – впевнена перемога 71:88.

У порівнянні з першим матчем «Тернопіль» не міняв стартової п’ятірки, а ось у складі «Говерли» на майданчик вийшли Подковиров, Коровяков і Белла. Два перші стали одними з кращих на майданчику. Ігор Білоус в цьому матчі задіяв у грі ще менше гравців ніж у попередній – тільки 8 баскетболістів. А ось Павло Піскарьов знову використав 10 гравців.

Старт матчу був повністю за гостями, які спокійно контролювали гру і потрохи набирали очки. Проте до честі господарів вони не збирались здаватись і вже до кінця першої чверті нав’язали боротьбу «Говерлі» та змогли скоротити відставання з десяти до чотирьох очок.

Друга чверть пройшла у рівній боротьбі. Господарі не тільки наздогнали «Говерлу», а змогли вийти в перед. Проте закріпити успіх не вдалось через малу кількість гравців для ротації і програні підбирання. Тому до великої перерви «ведмеді» наростили свою перевагу до семи очок.

Другу половину зустрічі краще розпочали баскетболісти «Тернополя» і вісім хвилин грали на рівних, змігши вирівняти становище на майданчику і рахунок на табло. Але кілька невлучних кидків та пара фолів, разом із вдалою грою «Говерли» призвела до -10 для господарів.

Але здаватись тернополяни не мали наміру за що їм честь і хвала. Вони продовжили боротись. Проте з такою малою ротацією, їм просто не вистачило сил. Тому поразка це цілком закономірний результат. Команди показали хороший і результативний баскетбол з великою кількістю кидків і боротьби, що не могло не сподобатись вболівальникам.

БК «Тернопіль-ТНЕУ» - БК «Говерла» 71:88 (20:24, 18:21, 19:22, 14:21)

Тернопіль-ТНЕУ: Подгорний (0) – Мамотенко (15) – Шаповалов (23 очки, 3 передачі) – Співак (8 очок, 5 підборів, 4 втрати) – Краснік (11 очок, 3 передачі); Цибін (3 очки, 6 передач, 6 підборів),Одажиу (4 очки, 3 втрати), Ніфонтов (7 очок, 5 передач)

Говерла: Подковиров (14 очок, 4 передачі) – Серпілін (12) – Гуменюк (10 очок, 8 підбирань) –  Коровяков (18 очок, 8 підбирань) – Белла (12); Сушириба (2), Калашніков (2 підбори, 3 втрати ), Гарбарчук (7), С. Юрченко (9 очок, 7 підбирань), Кошовець (4 очки, 6 підбирань).

Статистика

• 2-х очкові: 50 % ( 40 кидків/ 20 закинули) – 57 % (49/28)
  • 3-х очкові:  35 % (23/8) – 30 % (23/7)
  • Штрафні: 78 % (9/7) – 61 % (18/11)
  • Блок-шоти: 3 - 3
  • Перехоплення:  8 – 6
  • Втрати:  14 - 10
  • Підбирання:  23 ( 6 у нападі/17 у захисті) – 45 (19/26)
  • Результативні передачі: 23 - 12
  • Фоли:  16 - 9
  • Ефективність:  77 - 100

Кращі

• Очки: Шаповал (23) – Коровяков (18)
  • Підбирання: Цибін (6) – Коровяков (8)
  • Результативні передачі: Цибін (6) – Подковиров (4)

Цікаві факти:

• Протягом матчу тільки два рази мінявся лідер і чотири рази був зафіксований нічийний результат.
  • Гравців основних п’ятірок заробили по 57 і 66 очок відповідно. Гравці що виходили з лави запасних 14 і 22.
  • Найбільший ривок у грі зробив «Тернопіль» набравши 13 очок. На рахунку «Говерли» ривок в 11 очок.
  • Одну хвилини і двадцять дев’ять секунд було потрібно гравцям «Тернополя» щоб заробити перші очки, і ще 2 хв. 11 с щоб знову влучити у кільце «Говерли».
  • Захисник «Тернополя» Андрій Шаповалов провів на майданчику 37 хвилин і з секунди, що є найбільшим показником у складі обох команд. Він і став найефективнішим гравцем тернополян.
  • Найефективнішим гравцем матчу став гравець «Говерли» Євген Коровяков. На його рахунку 18 очок, 8 підборів (7 з них захисті), 1 перехоплення, 1 передача та 1 фол.