"Говерла" візьме участь в Кубку Венето-2014

04 вересня 16:45
Переглядів: 339
Говерла мавпи

Один з найбільш представницьких українських турнірів цьогоріч збере у Черкасах чотири команди Суперліги. Окрім організаторів турніру - «Черкаських Мавп» - це БК «Київ», «Говерла» і МБК «Миколаїв». Турнір прийме ПС «Будівельник» з 11-го по 13-те вересня і відбуватиметься за коловою системою, тобто кожна з команд проведе по три матчі.

Приїзд команд очікується 10-го вересня. Серед учасників і минулорічний переможець «Кубка Венето» - МБК «Миколаїв». Тоді корабели здобули перший трофей сезону, маючи рівну кількість очок, але кращу різницю у порівнянні з «Черкаськими Мавпами» та «Дніпро-Азотом» (у разі однакової кількості очок першочерговим для виявлення переможця є особисті зустрічі, а після цього - різниця закинутих та пропущених).

Відзначимо, що нагороди та призи на цьому турнірі будуть презентовані генеральним партнером «Черкаських Мавп» - ТМ «Венето».

Прикметно, що вхід на всі матчі турніру вільний! Змагання матимуть ще й і благодійну мету, у рамках проекту «Разом до перемоги» клуб та фан-сектор збиратиме допомогу на підтримку військових у зоні АТО.

Розклад матчів:

11 вересня (четвер)

16.30 БК «Київ» - МБК «Миколаїв»
19.00 БК «Черкаські Мавпи» - БК «Говерла»

12 вересня (п'ятниця)

16.30 МБК «Миколаїв» - БК «Говерла»
19.00 «Черкаські Мавпи» - БК «Київ»

13 вересня (субота)

11.30 МБК «Говерла» - БК «Київ»
14.00 БК «Черкаські Мавпи» - БК «Миколаїв»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: