"Говерла" вирвала перемогу в додатковий час

19 березня 21:30
Переглядів: 204
говерла київ

В Івано-Франківську відбувся цікавий і сповнений боротьби матч, який завершився перемогою місцевої «Говерли» над «Черкаськими Мавпами» з рахунком 84-78. Для цього «ведмедям» знадобилися чотири чверті й овертайм.

Хід гри

Більш досвідчений склад «ведмедів» активно провів першу чверть, за що був винагороджений восьмиочковою перевагою. І хоча протягом наступних десяти хвилин «Говерла», найактивнішими в складі якої стали Юрій Фрасенюк і Данило Козлов, не зуміла розвинути успіх, на велику перерву івано-франківці вирушили, лідируючи 36-30.

Проте після великої перерви «Черкаські Мавпи» поступово відіграли відставання та наприкінці заключного періоду навіть вирвалися вперед завдяки влучним дальнім кидкам Олексія Чигринова й Олександра Кобця. Гості були у кроці від перемоги в основний час, однак Павло Ревзін перевів гру в овертайм.

На додаткову п’ятихвилинку більше сил залишилося в баскетболістів «Говерли», які за рахунок досвіду гри в екстремальних ситуаціях вирвали перемогу. Ключову роль, при цьому, відіграли Юрій Фрасенюк і Павло Ревзін.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: