«Говерла» вийшла вперед у серії за «бронзу»

24 травня 00:19
Переглядів: 316
Default Image

У третій грі «бронзової» серії Джеремі Шаппел був просто нестримний.

«Говерла» вийшла вперед у серії за бронзові медалі Суперліги, обігравши «Ферро-ЗНТУ» у третьому матчі. Рахунок гри 65-82 (22-25, 12-16, 16-23, 15-18) на користь івано-франківської команди.
 
«Ферро»: Хантер – 15 очок + 5 підбирань, Бернс – 13 очок + 5 підбирань, Кондрусевич – 10 очок, Гуін – 7 очок + 10 підбирань.
 
«Говерла»: Шаппел – 22 очка + 6 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення, Зіммерман – 13 очок + 8 передач + 5 підбирань, Свонсон – 13 очок + 4 передачі, Колмен – 12 очок + 8 підбирань + 3 передачі.
 
Після другого матчу «бронзової» серії, в якому «Говерла» поступилася запоріжцям, Євген Мурзін зі своїми підопічними, напевно, провів ґрунтовну роботу над помилками, – зауважує прес-служба БК «Ферро-ЗНТУ». Це відчувалося з перших хвилин звітної зустрічі, коли гості після двоочкового влучання з фолом Джеремі Шаппела повели в рахунку. Надалі господарі завдяки зусиллям Бернса (у першій чверті він приніс у командну скарбничку 9 очок) і Кондрусевича (5) вирівняли гру, і в середині першої чверті табло засвідчувало рівновагу 11:11. Проте «говерляни» з цим ніяк не погоджувалися і, користуючись втратами м’яча, яких припускалися досвідчені Мейс, Кондрусевич, Гуін, на 8 хвилину відірвалися на 9 пунктів. Шаппела, який відзначився в цьому періоді ще й трьома триочковими, активно підтримували Дерік Зіммерман, Ерік Колмен і Данте Свонсон. Цей виклик запоріжці прийняли й зусиллями Хантера, Рибалка, Кондрусевича та Гуіна їм вдалося скоротити відставання до 3 пунктів.
 
Гості продовжували домінувати і в другій чверті, головним чином, завдяки активності найнезручнішого для «Ферро» гравця Колмена. Підопічні Кирила Большакова намагалися чинити гідний опір суперникам. Ще 5 очок додав до свого активу Кондрусевич. Однак наздогнати «говерлян» запоріжцям так і не вдалося. Команди пішли на велику перерву за 7-очкової переваги івано-франківців – 41:34.
 
У третій чверті потужно запрацювала далекобійна артилерія «Говерли» в особі Шаппела та Свонсона, які поповнили командну скарбничку, відповідно, 6 і 9 пунктами. А серед господарів 8 очками відзначився Вінсент Хантер. Як би там не було, а перед заключною чвертю перевага команди Євгена Мурзіна вже становили 14 пунктів. Тож прихильники «Ферро» переймалися питанням: чи спробують їх улюбленці ліквідувати цей дефіцит?
 
Однак уже на першій хвилині четвертого періоду двох незрозумілих втрат м’яча припустився Георгій Кондрусевич (мабуть, ветеран не встиг відновитися після двох виїзних матчів). Цими помилками негайно скористалися Герасимчук і Ульянко – 68:50. Долю матчу, як-то кажуть, було вирішено, і на ігровій арені спочатку з’явився Сергій Алфьоров, котрий не брав участі у двох попередніх матчах за «бронзу», а під завісу зустрічі й два вчорашні дублери – Іван Тимощук і Олександр Меліхов (для останнього це був дебют у головній команді клубу). Між іншим, Алфьоров за ті 8 хвилин, що він провів у грі, встиг записати до свого активу 6 очок, 4 підбирання м’яча та змусив переглянути ставлення наставників команди до своєї персони.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: