"Говерла" з поразки стартувала в чемпіонаті

19 жовтня 17:15
Переглядів: 76
говерла мавпи
Івано-франківська «Говерла» стартувала в чемпіонаті з поразки, поступившись удома «Черкаським Мавпам» із рахунком 59-63.

Хід гри

Господарі лідирували протягом усієї першої половини, тримаючи суперника на більш-менш безпечній відстані. Причому, «Говерла» вела в рахунку, навіть програвши боротьбу за підбирання та дозволивши супернику зібрати 9 відскоків на своєму щиті. Тож на велику перерву «ведмеді» вирушили за переваги 36-29.

Більше того, в середині третьої чверті, після кидка Олександра Антіпова, перевага господарів паркету сягнула дванадцяти очок. Однак після цього «Черкаським Мавпам» вдалося вирівняти гру, а завдяки активності легіонерів Ешлі Хемілтона й Кемерона Ранделса — наздогнати суперника й вирватися вперед. Кінцівку підопічні Максима Міхельсона провели зібрано, не дозволивши господарям організувати «камбек» у відповідь.

Статистика

Говерла - Черкаські Мавпи - 59:63 (21:13, 15:16, 9:16, 14:18)

Г: Макнайт (19 + 4 передачі), Стефанишин (7), Шостуха (0), Антипов (4), Матюкевич (7 + 5 підбирань) - старт; Алфьоров (7), Липовцев (7), Подолян (5), Бояркін (2), Челован (0)

ЧМ: Рандлс (18 + 5 підбирань + 8 передач), Руслов (4), Кальніченко (12), Шаламов (0), Чумаков (4) - старт; Хемілтон (15 + 13 підборів), Кобець (7), Завадський (3 + 5 підборів), Мірошниченко (0), Рудаков (0)

Двоочкові кидки: 16/36 (44%) - 11/27 (41%)

Триочкові кидки: 7/20 (35%) - 8/24 (33%)

Штрафні кидки: 6/12 (%) - 17/29 (59%)

Підбори: 30-43; Передачі: 20-17; Втрати: 16-22