"Говерла" завдає удар у відповідь

05 січня 16:12
Переглядів: 360
політехніка говерла

Друге західноукраїнське дербі ропочалося на високих швидкостях. Франківців у відсутність Тревіса Пітерсона традиційно вели за собою Джуліан Мавунга і Шеймус Бокслі - перший забивав, а другий асистував. Але Політехніці не дав відстати в рахунку Ярослав Лемик, який відвантажив своїй колишній команді кілька очок з трисекундної. Гра була рівною, і тільки завдяки триочковому і двом точним штрафним від Дмитра Полещука підопічні Кирила Погостинського пішли на другу чверть з "+5".

У другій чверті Євген Мурзін нарешті дочекався користі від Кевіна Томпсона, який не міг себе проявити в попередніх матчах і отримував мало часу. Американець добре відпрацював свої хвилини і цілком заслужено забив кілька очок, в той час як Мавунга відверто ігнорував партнерів і часто необгрунтовано перетягував на себе. Але зімбабвійцю вдалося забити важливий триочковий, який в купі з швидким відривом і двома очками від Павла Ревзіна наблизили господарів до "левів" у рахунку впритул.

Після тайм-ауту від львів'ян вибухнув не хто інший з їхньої команди, а Павло Ревзін. Український снайпер забив кілька вільних кидків з гри, а також з лінії штрафних. Те, що "ведмеді" вийшли вперед на сім пунктів - багато в чому його заслуга, хоча добре в ті хвилини відпрацьовувала вся команда. Проте, до кінця першої половини гості за допомогою Лемика і Івшина все ж підтягнулися в рахунку, залишивши Говерлі на другу половину тільки три очки переваги.

Бокслі і Мавунга взялися надолужувати згаяне відразу на початку третьої десятихвилинки - їх точні кидки принесли франківцям "+8". Але події в матчі і раніше розвивалися дуже швидко, швидкості були божевільними - Кінделл Дайкс, Лемик і Івшин тут же відповіли господарям своїм ривком.

"Гойдалки" тривали - Мавунга добре відпрацював на чужому щиті і в підсумку знову довів справу до відчутної переваги своєї команди - на цей раз до "+10". Тим часом, перші очки за Політехніку набрав Ентоні Майлс, який вийшов "розвантажити" Дайкса. На останню чверть команди йшли за восьмиочкового лідерства господарів.

На старті заключного ігрового відрізка "леви" востаннє зуміли підібратися до свого суперника в рахунку - триочковий Кольченка, а також середній Дайкса і добивання Полещука скоротили різницю до мінімальної. Але після того, як включився Юджин Лоурсен, чотири рази вразив кільце за дуги, аргументів у львів'ян не знайшлося. Дайкс пручався з усіх сил, але одного його не вистачило для того, щоб зробити диво.

Друге західноукраїнське дербі за тиждень, як і перше, подарувало всім відмінний баскетбол. Політехніка неодоразово протягом матчу демонструвала характер, але все ж перемога дісталася Говерлі, яка, здається, вперше змогла впевнено виграти без Тревіса Пітерсона.

Говерла - Політехніка 78:75 (14:19, 21:13, 21:16, 22:27)

Г: Янг (9 + 7 передач), Ревзін (13), Бокслі (6 + 10 підборів + 8 передач), Мавунга (21 + 11 підбирань + 4 передачі), Гуменюк (4) - старт; Лоуренс (17 + 5 передач ), Томпсон (4), Чемякін (4), Липовцев (0), Доленко (0).

П: Алфьоров (0 + 7 передач), Дайкс (19), Стефанишин (8), Лемик (11 + 7 підбирань + 4 передачі), Івшин (19) - старт; Кольченко (9), Полещук (7 + 6 підбирань) , Майлс (2), Полюляк (0), Тютюнник (0).

Двоочкові кидки: 19/44 (43%) - 19/42 (45%)

Триочкові кидки: 10/26 (38%) - 9/24 (38%)

Штрафні кидки: 10/12 (83%) - 10/14 (71%)

Підбори: 38-37; Передачі: 27-21; Втрати: 12-15

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: