"Говерла" зазнала поразки у матчі з "Дніпром"

23 листопада 16:18
Переглядів: 1126
говерла мавпи

«Говерла» поразкою завершила перше коло Чемпіонату України, поступившись удома «ДніпроАЗОТу» з рахунком 73-81.

Дует матчу

Головним творцем успіху своєї команди в першій половині став захисник «стрижів» Юджин Харріс, який загалом відзначився 25 очками. Після великої перерви роль лідера на себе взяв його партнер і співвітчизникКріс Фергюсон, котрий завершив гру з 17 очками, 11 підбираннями, 5 блок-шотами та 36 балами РЕ в активі.
 
Хід гри
 
Використовуючи перевагу в боротьбі під щитами, «Говерла» активно розпочала матч, проте нестримнийЮджин Харріс, котрий до великої перерви реалізував 5/8 дальніх кидків і здобув 17 очок, разом із партнерами забезпечив дніпродзержинській команді успіх у першій половині (41-36). Господарів не врятувала навіть виграна боротьба за підбирання, в ході якої лише на чужому щиті вони зібрали 9 відскоків.
 
І хоча після великої перерви далекобійну артилерія гостей не була такою продуктивною, як раніше, в чому, безумовно, й заслуга захисту «ведмедів», гандикапу, здобутого в першій половині «АЗОТу» цілком вистачило для того, щоб реабілітуватися за поразку у Львові та здобути другу перемогу в сезоні.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: