"Говерла" зазнала виїзної поразки

12 березня 21:43
Переглядів: 136
говерла київ

Додавши після великої перерви, «Миколаїв», який усе ще не може розраховувати на найкращого «ребаундера» чемпіонату Кервіна Брістола, обіграв «Говерлу» з рахунком 70-60 і здобув важливу в турнірному плані перемогу.

Хід гри

Тріо новачків «Говерли» вдало вписалося в гру івано-франківців, а Данило Козлов із 10 очками в активі став найрезультативнішим гравцем першої половини, допомігши своїй команді повести в рахунку 38-34. Втім, запорукою успіху «ведмедів» стала гра під кільцем, де за відсутності лідера «Миколаєва» Кервіна Брістолагості почувалися вільно.

Однак уже в третій чверті Матео Кеджо й Олександр Сізов організували ривок «корабелів», завдяки якому миколаївська команда не тільки відіграла відставання, а й повела в рахунку +5. Заключну десятихвилинку також виграли господарі, в складі яких активізувався Марекс Юревічюс. Таким чином, «Миколаїв» зрівнявся з «Говерлою» за кількістю перемог.

Статистика

13 очок «Миколаєву» приніс Матео Кеджо, 12 очок – Жаніс Пейнерс, 11 очок – Марекс Юревічюс. По 10 очок здобули Олександр Сізов і Вільям Кларк, який, крім того, зібрав 6 відскоків.

Захисник «Говерли» Олександр Панченко відзначився 12 очками та 5 підбираннями. 10 очок і 10 зібраних відскоків в активі Данила Козлова, 10 очок – Павла Ревзіна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: