"Говерла" зазнає нищівної поразки

23 березня 16:52
Переглядів: 181
баскетбол

«ДніпроАЗОТ» тріумфував у матчі з «Говерлою», обігравши суперника з рахунком 82-58.

Для «стрижів» перемога стала лише другою в сезоні.

Гравець матчу

П’ятий матч поспіль Богдан Байда бере на себе ініціативу та демонструє результативну гру. В матчі з «Говерлою» захисник «АЗОТу» відзначився 17 очками та 6 передачами й здобув 19 балів РЕ.

Повернення матчу

Центровий Костянтин Анікієнко повернувся після травми на паркет і став одним із співтворців успіху «АЗОТу», відзначившись 11 очками, 9 зібраними відскоками й 4 блок-шотами.

Хід гри

Перевага «АЗОТу» в боротьбі під кільцем, підкріплена влучними кидками Богдана Байди з-за дуги, а також катастрофічною реалізацією гравцями «Говерли» дальніх і штрафних кидків, забезпечила господарям паркету переконливу перевагу за підсумками першої половини (42-20). Третя чверть також минула під контролем дніпродзержинців, які задовго до фінальної сирени фактично гарантували собі перемогу.

Статистика

Окрім Байди й Анікієнка, в складі «АЗОТу» варто відзначити Вадима Онищенка (13 очок + 6 передач + 5 підбирань), Ярослава Зубрицького (13 очок + 5 підбирань) і Ярослава Кадигроба (12 очок + 7 підбирань).

Юрій Фрасенюк приніс «Говерлі» 13 очок і зібрав 7 відскоків. 10 очок і 6 підбирань на рахунку Данила Козлова, 9 очок – Романа Гуменюка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: