"Грали ніби не погано, але на виході отримали нуль" - Роман Толочко

14 серпня 09:38
Переглядів: 131
Толочко

Старший тренер юніорської команди «Карпат» прокоментував дії своїх підопічних у матчі другого туру, в якій його підопічні у гостях з рахунком 0:2 поступилися одноліткам ФК «Дніпро».

«Дуже важко коментувати подібні матчі. Адже ніби упродовж усіх 90 хвилин команда робила майже усе, про що ми домовлялися на установці. Не можу комусь особливо дорікнути й за відсутність бажання боротися – всі віддавалися ніби грі, старалися і робили усе, щоб досягти позитивного результату. А в підсумку, як то кажуть, на виході ми отримали нуль голів і нуль набраних очок. 

Зрозуміло, що помилки у нас були. Зокрема, двічі саме неузгодженість наших дій в задній лінії призводила до взяття наших воріт. І я б ще розумів, коли б суперник нас перегравав, створював нам проблеми, постійно тиснув тощо. Але у «Дніпра» не було й моментів. Окрім того, що ми самі собі створили, біля наших воріт нічого більше не було. Але тепер про це можна багато говорити і розповідати що завгодно. Рахунок на табло, а він не нашу користь. 

Ще раз підкреслю, що програли ми не по грі. Хоча в мене є претензії до деяких хлопців, особливо тих, які грали в передній лінії. Особливо хочу відзначити Войтовича, який постійно був на полі не там, де мав би бути. Наприклад, йде передача з флангу у вільну зону, куди саме він має вриватися. Але його в потрібний момент там чомусь немає... І от через такі от моменти ми й не можемо виграти матч, в якому мали перевагу упродовж усього поєдинку. Значить, нам треба краще працювати. Бо коли ти програєш, то це значить в першу чергу, що щось не так робив», – підсумував Роман Любомирович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: