"Гранд Корона" - володар кубка м. Івано-Франківська 2013/14

24 березня 17:35
Переглядів: 161
Футзал
В фіналі кубка м.Івано-Франківська, який відбувся сьогодні в Муніципальном ФОЦ м.Івано-Франківська, зійшлися дві команди достойні фіналу. Чемпіонат міста та бронзовий призер чемпіонату мали між собою визначити кому дістанеться перехідний кубок міста. Приємно, що протистояння викликало глядацький інтерес.

Гранд Корона - Свобода - 8:2 (перший тайм - 2:2)
Кубок Івано-Франківська. Фінал. 23 березня, МФОЦ

Нехай не вводить Вас в оману підсумковий рахунок матчу. Обидві команди продемонстрували хорошу гру. Вже з перших хвилин суперники ринулись в бій - високі швидкості, цікаві комбінації та безкомпромісна боротьба. За такою "картинкою" мали можливість спостерігати численні глядачі. "Свобода" створила перший гольовий момент, але удар зі штрафного парирував голкіпер. Але трохи згодом свободівці таки відкрили рахунок. І навіть подвоїли свою перевагу. Практично одразу після цього "Гранд Корона" скоротила відставання в рахунку - 2:1. Пропущений гол вніс певну нервозність в дії свободівців і на останній хвилини першого тайму вони пропустили другий гол. 2:2 і в другому таймі потрібно було починати все з початку.

Ще до старту поєдинку зверталось увагу на те, що "Гранд Корона" має в своєму складі більш досвідчених виконавців, ніж колектив Віктора Поптанича. Напевно саме цей досвід ігор на високому рівні та вдала реалізація власних моментів допоміг команді перемогти. В другому таймі забивали лише футболісти "Гранд Корони".

В підсумку, 8:2 на користь чемпіона Івано-Франківська, який оформляє цього сезону золотий дубль. А фінальний поєдинок, однозначно, став окрасою всього сезону. В чесній та безкомпромісній боротьбі переміг той, хто сьогодні був трохи сильніший.

По завершенню фіналу відбулося нагородження учасників змагань, про яке ми поговоримо трохи згодом.