Гранд-ліга Львова: чемпіонська заявка "Галицької Здоби"

06 липня 10:30
Переглядів: 166
футбол

На полях спорткомплексу «Електрон» (вул. Чупринки, 130) продовжується перший чемпіонат Львова з міні-футболу, який проходить під егідою Асоціації футзалу Львівщини й відбувається за футзальними правилами. У суботу, 1 липня, відбулися матчі дев’ятого туру у трьох лігах, а саме у Гранд, Першій та Другій.

Саме ці поєдинки стали завершальними у першому колі змагань. Центральним поєдинком цього ігрового та й першого кола змагань загалом, стала гра між «Галицькою Здобою» та «Фуджікурою».

До гри команди розділяло лише два пункти, й цікаво було глянути чи зможуть підопічні Володимира Когута щось протиставити іменитим гравцям команди-суперника. Як показав матч, «Галицькій Здобі» в цьому чемпіонаті немає рівних. Як і решту своїх суперників, ця команда розгромила й «Фуджікуру».

Хоч інтрига в цій зустрічі була лише на початку другого тайму, коли гравцям «Фуджікури» вдалося скоротити рахунок до 3:5, але це були лише миттєвості. Досить швидко Тригубець і компанія збільшили розрив у рахунку, а до завершення гри влаштували розгром свого суперника. 12:4 – впевнена перемога «Галицької Здоби», яка зробила ще один крок до чемпіонства.

«Fujikura» - «Галицька Здоба» - 4:12  (3:3)

«Fujikura»: Гондецький, Мірзаєв, Саприка, Буцик, Ковальчук, Вербний, Лещишин, Пштир

«Галицька Здоба»: Возний, Тригубець, Данилюк, Шафранський, Цимбаляк, Когут, Писько, Котоивч, Чекаленко

Голи: Саприка, 12, Буцик, 17, 18, Лещишин, 28 – Цимбаляк, 6, 26, Данилюк, 8, Тригубець, 10, 30, Когут, 14, 15, 21, Чекаленко, 24, Котович, 27, Шафранський, 19, 20

Попередження: Саприка, 4

Вилучення: Ковальчук, 15

Арбітри: І. Якимишин, І. Вишиваний (обидва Львів)

Справжнім трилером видався поєдинок між двома аутсайдерами змагань «Спільнотою» та «Гранд Галичиною». По ходу гри підопічні Ігоря Піха солідно програвали в рахунку 1:5, але за рахунок морально-вольових якостей зуміли не те що відігратися, а й вийти вперед. Логічно, що при такій грі «Спільнота» аж ніяк не заслуговувала на поразку. Врятував свою команду від поразки їхній воротар Ігор Спринь, який забив гол у ворота суперника за 5-ть секунд до фінальної сирени.

«Спільнота» - «Гранд Галичина» - 6:6 (5:2)

«Спільнота»: Спринь, Сорока, Ділай, Кунтий, Шокарев, Матляк, Музика

«Гранд Галичина»: Паращин, Сачко, Піх, Кузь, Уштап

Голи: Ділай, 6, Матляк, 7, 7, 13, Кунтий, 8, Спринь, 30 -  Піх, 9,27,  Сачко, 14, Уштан, 19, Паращин, 28, Кузь, 29

Попередження: Піх, 6, Паращин, 18

Арбітри: І. Якимишин, І. Вишиваний (обидва Львів)

У матчі двох претендентів на медалі  зустрілися «Здвиг» та «Альтернатива».  Перед грою команди розділяло лише два очки. Окрім того, цікаво було глянути чи зуміє після тривалої безвиграшної серії перемогти «Альтернатива».

Краще розпочали гру гравці «Здвигу». Завдяки впевненій грі в обороні та чудовим діям в атаці ця команда повела в рахунку 3:1.  

Перемога в кишені? Іншої думки про такий перебіг подій на майданчику були гравці  «Альтернативи». Намагаючись врятувати гру, вони випустили п’ятого польового гравця й ця тактика принесла свої дивіденди.

На останній хвилині гри спочатку Павло Миколюк, а потім Антон Лясковський рахунок зрівняли, а під сам кінець гри штанга врятувала «Здвиг» від поразки.

3:3 – бойова нічия й інтрига у боротьбі за призові місця загострилася не на жарт.

«Здвиг» - «Альтернатива» - 3:3 (1:1)

«Здвиг»: Загерчук, Бучак, Ледневський, Чорненький, Сенишин, Можейко, Новосад, Коваль, Коробов, Майорчак, Плетеницький, Ващишин

«Альтернатива»: Бей, Абрамчук, Музика, Шандра, Лясковський, Паранька, Труш, Тіматі, Патуляк, Адам, Миколюк, Емері, Калуцький

Голи: Сенишин, 6, Бучак, 23, Чорненький, 27 – Калуцький, 10, Миколюк, 30, Лясковський, 30

Арбітри: І. Якимишин, І. Вишиваний (обидва Львів)

 

Ще в одному поєдинку дев’ятого ігрового дня «Нові імена» перемогли «ЛМІ Медик» - 4:1. Рівна гра, у якій краще свої гольові моменти зуміли реалізувати гравці «імен». Відзначимо, що у їхньому складі два гравці зробили хет-трики. Володимир Великий забив голи, а Тарас Николишин віддав три результативні передачі.

«Нові імена» - «ЛМІ Медик» - 4:1 (1:1)

«Нові імена»: Власенко, Воробій, Ільків, Бутрин, Николишин, В. Великий,  Чернецький, Нікітін, Іванина

«ЛМІ Медик»: Мичка, Гасюк, Коваль, Якимов, Чурко, Палиг, Бішко, Лопушанський, Данилевський, Ярошик, Вацяк

Голи: Іванина, 7, В. Великий, 19, 27, 29 – Данилевський, 12

Попередження: Бішко, 6, Палиг, 29

Арбітри: І. Якимишин, І. Вишиваний (обидва Львів)

Асоціація футзалу Львівщини

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: