Гравець "Говерли": "Змінювати громадянство на російське я не готовий і не хочу"

05 квітня 07:51
Переглядів: 211
Дмитро ЛИПОВЦЕВ

Форвард івано-франківської команди Дмитро Липовцев розповів про нинішній стан справ у клубі.

Нагадаємо, у вівторок, 1-го квітня, баскетболісти і тренери, а також персонал БК «Говерла» зібралися на підсумкові збори, під час яких було озвучено стан справ у команді.

«Зібралися в офісі всі. Сказали останні слова, що, мовляв, грошей немає, розпускають абсолютно всіх працівників клубу. Сказали, що якщо президенту надійде указ зверху, що клуб більше не існує, то будуть продавати автобуси і, може, виплатять борг за минулий сезон і за цей. Нам сказали, що можна подавати в суд, але, думаю, ви самі розумієте, що це означає в наших реаліях.

Зараз залишається готуватися до наступного сезону. Поки залишаюся в Івано-Франківську. Тут у нас є благодійна організація «Дім Сірка», і я там допомагаю бездомним тваринам. Поки що так живемо на останні гроші.

Я говорив з агентом про своє майбутнє. Зараз всі чемпіонати закінчуються, крім російського. Але там потрібен паспорт, а змінювати громадянство я не готовий і не хочу. Тому будемо чекати вже наступного сезону.

Про інших гравців точно не знаю. Деякі мої знайомі встигли ще взимку «зістрибнути», але більшість залишилася біля розбитого корита. Може, у когось вийде перейти в «вишку», але там ситуація зараз теж несолодка», - сказав Дмитро.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: