Гравець "Карпат" Артур Карноза: Десь ми зіграли неправильно, десь трохи не щастило

31 грудня 17:30
Переглядів: 225
Карноза

Півзахисник «Карпат» Артур Карноза розповів про очікування на початку сезону, причини низької відвідуваності матчів львівської команди та роботу під керівництвом Ігора Йовічевіча.

– На даний момент конкретна задача команди ніде в ЗМІ не звучала, і найчастіше формулювання наступні: «боротьба для максимальне для нас місце». Ви яке місце вважаєте максимальним для «Карпат»?

– Принаймні, на початку сезону я вважав, що нам під силу бути в п’ятірці. Ми про це говорили неодноразово, і по іграх судили.

– Чого тоді не вистачає для цього?

– Десь ми зіграли неправильно, десь трохи не щастило. Поки ми на цьому місці, але розмовляти можна буде в кінці чемпіонату, зараз, я вважаю, ще рано робити висновки. Всі шанси ще є, попереду достатньо матчів, все ще може змінитися як в один, так і в інший бік. Головне – вірити і прагнути.

– Клуб активно працює з уболівальниками, але на стадіон приходить не дуже багато людей. Причина криється в грі команди або в рівні чемпіонату?

– Я думаю, що в грі команди. Якби ми йшли трохи вище і показували кращий і результативний футбол, люди б обов’язково ходили.

– Які почуття викликає той факт, що в місті є новий стадіон, а команда на ньому не грає?

– Для мене це незрозуміло, мені б дуже хотілося там зіграти. Я півтора року в команді і жодного разу не грав на ньому.

– Які якості Вам найбільше імпонують в Йовічевічі?

– Він цілеспрямований дуже, з духом переможця. З ким би ми не грали, завжди налаштовує команду на перемогу і не сприймає іншого результату. При цьому він завжди прагне дотримуватися своїх принципів і своєї гри.

– Відчуваються відмінності в методах роботи між ним і вітчизняними тренерами?

– Є, у нього видно європейський підхід. Адже він підготовку у тренерів європейського рівня проходив. Там трохи інший підхід до футболістів і взагалі інше ставлення до футболу.

– На чому робиться акцент у тренувальному процесі?

– У нас абсолютно все з м’ячем. Чого б це не стосувалося, у нас скрізь є м’яч.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: