Гравець "Карпат" Артур Карноза вважає що "Карпати" здатні на більше"

13 квітня 12:00
Переглядів: 319
карноза

Рятівник «Карпат» у матчі з «Олександрією» Артур Карноза поспілкувався з прес-службою ПЛ за підсумками 21-го туру Ліги Парі-Матч.

– Артуре, чи були у твоїй кар’єрі, нехай і не найвищому рівні, матчі з двома подібними голами здалеку?
– Гольові дублі, звичайно, мали місце, однак, щоб обидва удари вийшли саме такими, напевно можу сказати, раніше такого не траплялось.

– У зв’язку із цим, чи можна говорити про один з найкращих матчів для тебе саме з «Олександрією»?
– Мої особисті емоції пов’язані виключно з результатом. Дуже добре, що мої зусилля допомогли команді не програти. Звичайно, стояло завдання перемогти, але за тих умов, що ми двічі поступались у рахунку, то це певне досягнення. Щодо моїх особистих показників, нехай їх оцінює тренерський штаб.

– Чи було завдання перед виходом на заміну саме пробивати здалеку по воротах?
– Наставник попросив мене побільше самому відкриватись, шукати пасом нападників. Коли забивав вперше з гри, то вчинив надзвичайно просто, взявши ініціативу на себе. Це була не єдина моя спроба, але одна з них досягнула мети. А коли на останніх хвилинах призначили штрафний, то там вибору ніякого не існувало – це був шанс, який нам пощастило використати.

– Тайми для «Карпат» вийшли зовсім неоднаковими...
– Після перерви нам і насправді вдалось додати. Не знаю, про що мова йшла у роздягальні, адже я саме розминався на полі, але збільшення темпу легко пояснити. Нам потрібно вдома було перемагати. Тут навіть, якщо щось і не виходило на початку матчу, необхідність здобувати результат підганяла нас вперед.

– «Олександрія» зараз на ходу. Чи такого суперника ви очікували?
– Саме до цього і готувались – до силової, верхової боротьби. Іншими словами, сюрпризом для нас гра гостей не стала. Олександрійці не відійшли від свого стилю, а ми прагнули ні в чому не поступатись гідному супротивнику.

– «Карпати» навесні у жодному з п’яти матчів не перемогли. Це об’єктивна оцінка гри команди?
– Те, що вже минуло, не бачу необхідності докладно обговорювати. А у подальшому налаштовуємось перервати негативну серію, хочемо розпочати перемагати. Справа навіть не у тому, що від нас чогось чекають. Ми самі мусимо собі довести, що спроможні на більше.

– Взимку «Карпати» пережили зміну наставника. Наскільки важко дався цей перехід?
– Ми всі професіонали і маємо бути готові до подібних змін. Виконуємо вимоги нового тренера. Він планує роботу, а ми намагаємось втілити ці задуми у життя.

– У середовищі вболівальників, журналістів, спеціалістів зараз жваво обговорюється, хто завоює ще одну путівку до єврокубків після дискваліфікації «Дніпра». А що думають про це гравці «Карпат»?
– Весь час про це говоримо, думаємо, можливо, навіть мріємо. Такий шанс з’явився, і варто спробувати його використати.

– Кажуть, що до турнірної таблиці потрібно заглядати у кінці турніру. Але до фінішу залишилось лише 5 турів, а для вашої команди – 4 гри. Підраховуєте варіанти, за яких вдасться обігнати ту ж «Олександрію»?
– Знаємо, що ймовірність піднятись у турнірній таблиці у нас є. Тому варто робити все залежне від себе, а там вже буде видно, наскільки цього вистачить.

– Для початку вам належить зіграти у Луцьку проти «Волині». Суперник у непростому становищі. Це можна використати?
– Не дивимось на те, що відбувається у стані лучан. Нам потрібно самим відповідним чином налаштуватись та гідно на тренуваннях підготуватись до непростого матчу. А проблеми, навіть якщо вони є у «Волині», після виходу на футбольне поле, часто зникають. Тому потрібно думати саме про гру. Трохи може підвищити ажіотаж статус дербі для цього поєдинку, але нам потрібно буде абстрагуватись від будь-яких зайвих емоцій, а просто показувати свій футбол.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: