Гравець "Карпат" Завінський забив Бельгії за збірну U-17

28 серпня 20:55
Переглядів: 161
ффу

Юнацька збірна України U-17 під керівництвом Володимира Циткінап ровела перший матч на міжнародному турнірі Syrenka Cup-2014, що проходить у Польщі.

Суперником нашої команди у чвертьфінальному матчі були однолітки з Бельгії. У стартовому складі «синьо-жовтих» зіграв вихованець СДЮШОР «Карпати» захисник Юрій Завінський, який відзначився забитим голом.

У першій половині зустрічі голів глядачі не побачили, а ось у другому таймі розпочався справжній «голепад». Спочатку двічі відзначились українці: Мочуляк влучно пробив з 11-метрової позначки, а потім Лісовий використав вихід віч-на-віч із воротарем. Але бельгійці не знітилися і змогли зрівняти рахунок – 2:2.

Проте, через деякий час, наша команда знову забила два голи і рахунок став – 4:2. На цей раз свої прізвища на табло записали Завінський і Кожушко.
На останніх хвилинах зустрічі збірна Бельгія скоротила рахунок до мінімуму, але на більше їх не вистачило. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу підопічних Володимира Циткіна з рахунком 4:3.

У півфіналі на українців чекає зустріч з переможцем пари Швеція – Північна Ірландія.