Гравці ФК "Львів" прокоментували жереб в Кубку Україна

29 вересня 18:36
Переглядів: 184
герич роман

Гравці ФК “Львів” прокоментували результат жеребкування 1/8 Кубка України, у якому “синьо-золотим левам” випало зіграти проти представника Прем’єр-ліги – ФК “Сталь” Кам’янське.

Роман Герич, капітан:

– “В жеребі нам випав достойний суперник, адже команда виступає в Премєр-лізі України. Якщо чесно, то хотілося, щоб випала команда саме Прем’єр-ліги, так і сталось. Хочеться побачити на що ми спроможні з таким суперником. “Сталь” – хороша молода команда, яка грає в дуже хороший футбол. І, навіть, попри те, що в літнє міжсезоння клуб покинуло дуже багато футболістів, команда і надалі демонструє хорошу змістовну гру. Думаю, що матч має бути видовищним! В них, так як і у нас, молода команда, і те, що вони виступають в Прем’єр-лізі нас тільки стимулює. З командою-суперницею будемо грати лише на перемогу і кожен з нас докладе максимум зусиль, щоб перемогти.”

Тарас Коблюк, півзахисник:
– Я вважаю, що жереб нам попався хороший. Футбольний клуб “Сталь” Кам’янське доволі кваліфікований і серйозний суперник з хорошими молодими українськими футболістами. Якщо ми покажемо найкращу свою гру, то в нас будуть всі шанси пройти цього суперника. Для глядачів, думаю, теж буде цікаво подивитись як покаже себе ФК “Львів” у грі проти представника Прем’єр-ліги. Надіюсь, що львів’яни заповнять трибуни “СКІФу” та підтримають нас у непростому  поєдинку.”

Інформаційна служба ФК “Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: