Гравці ФК "Тернопіль" не допомогли студентській збірній України перемогти ПАР

06 липня 08:40
Переглядів: 87
україна

Студентська збірна України з футболу в другому турі групового етапу XXVIII-ї літньої Універсіади-2015 в південнокорейському місті Кванджу поступилася суперникам з ПАР – 1:3.

Гол у складі українців провів Антон Котляр з об'єднаної команди донецького «Металурга» і дніпродзержинської «Сталі». Африканці на це відповіли трьома забитими м'ячами – одним у першому таймі і двома – в другому. Не допомогли студентській збірній України три гравці ФК «Тернопіль», які виступали в звітному матчі. Весь матч відіграв оборонець Ігор Курило. Натомість нападник Богдан Семенець зіграв лише в першому таймі, а півзахисник Віталій Богданов вийшов на поле на 61 хвилині.

Студентська збірна Україна виступала в такому складі: Юрчук, Курило, Зубок, Бутенін, Западня, Єрмаченко (Скотаренко, 46), Панасенко (Богданов, 61), Боровець, Семенець (Нурідінов, 46), Загальський (Коновалов, 89), Котляр.

Поступившись, команда України з трьома набраними очками посідає третє місце в групі В. Лідирує збірна Франції (4 очки), яка зіграла внічию (1:1) з Мексикою: 1. Франція – 4 очки (м’ячі – 4:2), 2. ПАР – 3 очки (4:4), 3. Україна – 3 очки (2:3). 4 Мексика – 1 очко (1:2).

У заключному турі групового турніру 7 липня на українців чекає зустріч з французами. Щоб отримати путівку до плей-оф українцям конче потрібна перемога в цьому матчі.