Гравці і тренер "Карпат" про події в Києві: "У нашій країні не залишилося байдужих"

23 лютого 08:42
Переглядів: 353
Карпати севідов даушвілі

Младен Бартуловіч:

"Я вже пройшов через одну війну. Не хочу пройти через другу. Моя сім’я живе в Україні. Тут моя дружина і донька. Звичайно, я переживаю за все, що відбувається в Україні. Дуже важко читати тривожні новини. Україна втратила багатьох людей, від цього стає дуже сумно і страшно..."

Олег Голодюк:

"У нашій країні не залишилося байдужих. Я дивлюся українські канали до тренування, після тренування і навіть під час тренування ми думаємо про все, що відбувається в Києві. Постійно про це спілкуємося з хлопцями і персоналом. Дуже важко щось говорити... Будемо сподіватися, що все піде в кращу сторону, зміни вже відбуваються. Головне, щоб ті, хто приймає зараз закони, розуміли: сотня людей віддали свої життя за краще майбутнє України. І тому вони зараз мають працювати щодня, аби довести, що ці герої загинули не даремно. Своєю роботою вони мають вшанувати їхню пам'ять. "

Олександр Севідов: 

"На останню гру в Туреччині ми вийшли з чорними пов’язками, була хвилина мовчання. По-іншому просто бути не могло. Ми глибоко сумуємо... Я не хочу говорити про політику, в футболі розбираюся краще. Але новини, що надходили з України не могли не зачепити нас. У багатьох гравців в центрі Києва проживають сім’ї, вони переживали за усі події, що відбувалися в столиці. Ми не могли залишитися осторонь. Ми разом з нашим народом."

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: