Гравці "Карпат" відвідали поранених бійців АТО у Львівському госпіталі

28 серпня 17:28
Переглядів: 776
карпати

28 серпня до бійців, які отримали поранення у ході антитерористичної операції та проходять інтенсивне лікування у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону завітали 8 гравців основного складу львівського ФК «Карпати».

Професійні спортсмени львівського клубу: нападник Михайло Сергійчук, напівзахисники Олег Голоднюк, Денис Кожанов, Михайло Кополовець та Павло Ксьондз, захисники Андрій Годченко та Ігор Пластун зустрілися з пацієнтами травматологічного відділення, де лікують солдатів та офіцерів з осколочними та кульовими пораненнями. Один з бійців фанат львівської команди , на згадку навіть подарував футболістам уламок від ракети РСЗВ БМ 21 «Град», який дістали з його тіла львівські військові хірурги. Спілкувались здебільшого про справи мирні. Зокрема, спортсмени подарували військовослужбовцям декілька комплектів фанатської футбольної атрибутики клубу: шалики, бейсболки та футбольні майки із логотипами «біло-зелених». Крім цього спортсмени передали пацієнтам госпіталю фрукти, воду та цигарки. А волонтерам, які здійснюють патронатну опіку поранених у ВМКЦ ЗР, футболісти передали гроші на закупівлю речей першої необхідності та ліків.

– Ми дякуємо військовим, які ціною власного життя і здоров’я щодня б’ються із ворогом, захищаючи мирне життя в Україні. Сподіваємось, усі пацієнти військового госпіталю якнайшвидше повернуться до активного способу життя. Хотів би відзначити, що наш клуб та наші фанати активно підтримують військових. Зокрема, багато з футбольних уболівальників «біло-зелених» вже самі проходять службу у лавах добровольчих батальйонів, підрозділів Збройних Сил України, Нацгвардії тощо. Крім того, у рамках підтримки армії, ми хотіли б запросити представників військових частин Львівського гарнізону на найближчий футбольний матч 31 серпня між «Карпатами» та запорізьким клубом «Металург», який відбудеться на Арені «Львів», – повідомив представник адміністрації ФК «Карпати» Ростислав Ящишин.

Заступник начальника ВМКЦ ЗР по роботі із особовим складом підполковник Іван Держило відзначив, що поранені у госпіталі забезпечені необхідним, отримують кваліфіковану медичну допомогу, волонтери та небайдужі львів’яни постійно допомагають матеріально. Однак, також важлива і нематеріальна підтримка, психологічне розвантаження та живе спілкування відвідувачів із пораненими солдатами та офіцерами, яке для них таке ж дієве у плані одужання, як й найефективніші лікарські препарати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: