Гравці "Карпат" відвідали поранених солдатів

11 квітня 09:30
Переглядів: 253
карпати

Напередодні Великодня четверо футболістів львівських «Карпат» приїхали до військового госпіталю на вулиці Личаківській аби відвідати поранених вояків і пригостити їх традиційними галицькими пасками. Самі паски для солдатів презентувало ТзОВ «Хліб-Трейд» (ТМ «Просто добрий хліб»). 

Ігор Пластун та Андрій Гітченко уже були в госпіталі минулого року, а Денис Мірошніченко та Амбросій Чачуа приїхали до солдат уперше. Узявши з автівки пакунки з пасками, хлопці відвідали кілька відділень госпіталю, зайшли до палат, де привітали вояків з Великодніми святами та побажали їм швидкого одужання.  

«Прийти і відвідати цих хлопців – наш обов’язок. Не тільки як футболістів. Це обов’язок кожної людини, яка зараз сидить удома, насолоджується спілкуванням зі своєю родиною, щось їсть, про щось мріє, відпочиває. Ми мусимо підтримувати цих героїв, цих великих людей, які заради нас ризикують своїм життям, своїми цінностями, спокоєм своїх жінок та дітей. Вони не дають ворогу пройти далі. Я щиро вдячний їм. Інших слів нема» – сказав Ігор Пластун після відвідин госпіталю.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: