Гравці "Руху" одні з найстарших у Другій лізі, а "Скали" - наймолодші у Першій

29 липня 13:30
Переглядів: 365
Рух

Відбулись матчі першого туру у Другій і Першій лігах України. Кожна з команд вже визначилась з більшістю  гравців, які захищатимуть її кольори в новому сезоні. До закінчення трансферного вікна склади команд можливо поповнять тільки по кілька футболістів. Тому ми вже можемо оцінити середній вік гравців у кожному з колективів.

Наймолодшою командою Першої ліги наразі є її новачок стрийська «Скала». Середній вік її гравців – 21 рік і 6 місяців. Цей показник не викликає здивування, оскільки кожного року перша команда постійно поповнюється молодими вихованцями юніорських команд, а старше 25 років в команді тільки два гравці – нападник Роланд Білала (26) і захисник Тарас Максимович (27). Наймолодшим гравцем команди є вісімнадцятирічний воротар Олег Білик.

Середній вік інших західноукраїнських команд наступний:

ФК «Тернопіль» - 24 (найстарший – воротар Олександр Чурілов (32 роки), наймолодший – воротар Володимир Кравчук (18))

ФК «Верес» - 24 (найстарший – захисник Сергій Борзенко (30), наймолодший – нападник Максим Єсип (18))

ФК «Буковина» - 24,3 (найстарший – півзахисник Роман Дорош (29), наймолодший – півзахисник Микола Геник (19))

Варто відмітити що середній вік у всіх команд ліги не перевищує 26,1 («Черкаський Дніпро»).

У Другій лізі різниця між наймолодшою і найстаршою командою  куди значніша. Середній вік гравців другої команди «Іллічівця» 18 років і 1 місяць. Ще у двох команд середній вік менше 20 років – це хмельницьке «Поділля» (19,3) і «Нікополь» (19,5), ), і в однієї тільки на місяця перевищило позначку 20 – «Арсенал-Київщина».

Найстаршою командою ліги є ФК «Балкани» (28,3). Середній вік гравців винниківського «Руху» - 27 років, це другий віковий показник ліги. Найстаршим гравцем у команді Романа Гданського є півзахисник Роман Костик (33), але він наразі допомагає на тренерській лаві і не зважаючи на заявку не факт, що зіграє. З тих гравці які точно виходитимуть на поле найстарший захисник Віталій Романюк (32). Наймолодшим гравцем команди є півзахисник Олег Панасюк (20).

Ще в однієї західноукраїнської команди – івано-франківського «Тепловика» середній вік 22 роки і 5 місяців. Найстаршим є воротар Микола Плетеницький (31), а наймолодшим – нападник Андрій Слободян (17).

З сімнадцяти команд ліги тільки дві старші 25 років це згадані «Рух» і «Балкани». Всі інші, крім чотирьох наймолодших, розташувались між позначками 22 і 24,9.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: