Гравці СК "Енергія" долучилися до благодійної акції

11 грудня 14:00
Переглядів: 149
Енергія

Гравці СК «Енергія» Микола та Михайло Грицина долучилися до благодійної акції напередодні Дня святого Миколая.

Напередодні Дня святого Миколая кампанія «Здорове місто» разом із італійською асоціацією культури і солідарності «Матрьошка» організували благодійний захід у львівській школі-інтернат №2. Спершу дітлахи отримали подарунки від Санта Клаусів, а пізніше їх порадували гравці міні-футбольного клубу «Енергія».

Цей день у своєму житті більшість малюків запам’ятають надовго. Святковий настрій прийшов разом із аніматорами, які протягом години тішили учнів із початкових класів. Різноманітні конкурси, зарядка та море позитивних емоцій – усе це пережив кожен із учасників любя’зного дійства. Після виснажливих вправ з радістю у очах дітям почали вручати подарунки. Ніхто без винятку не залишився поза увагою, однак відкривати коробки хлопчики та дівчатка не поспішали, оскільки на них чекав ще один не менш цікавий сюрприз.

Уже в присутності старшокласників до актового залу школи-інтернат №2 завітали гравці міні-футбольного клубу «Енергія» Михайло та Микола Грицини. Майстри шкіряного м’яча провели показовий виступ, у якому продемонстрували публіці більшість своїх професійних навиків. Крім того спортсмени зауважили, аби молодь більше займалась спортом, забула, що таке шкідливі звички і на завершення спробувала повторити деякі трюки. До слова, випробувати свої сили наважились навіть дівчата, яким пізніше аплодували глядачі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: