Гравці Тернополянки працевлаштувалися у Львові

02 серпня 15:30
Переглядів: 316
Тернополянка

Більшість гравців жіночої футбольної команди Тернополянка, яка весною так і не змогла стартувати у вищій лізі чемпіонату України, працевлаштувалися у Львів’яночці.

Сьогодні шість екс-тернополянок успішно захищають кольори Львів’яночки, яка після чотирьох турів упевнено лідирує в одній із трьох груп першої ліги і вважається головним претендентом на підвищення у класі.

Куратором команди є особисто голова Львівської обласної федерації футболу Ярослав Грисьо, котрий налагодив тісну співпрацю з Львівським університетом фізичної культури, базу якого і використовує Львів’яночка.  

На жаль, можемо констатувати, що у Тернополі не знайшлося людини, яка би звела докупи президента Тернополянки Антона Рекуша та ректора економічного університету Андрія Крисоватого, який був не проти віддати вузівську базу для жіночої команди, лише б зберегти для міста колектив у вищій лізі.

Але навіть за такого невтішного стану справ у тернопільському жіночому футболі 8 жовтня саме в Тернополі на центральному стадіоні відбудеться фінал Кубка України. На сьогодні уже визначено півфіналістів. Переможці поєдинків Пантера (Умань) – Житлобуд-1 (Харків) та Легенда-ШВСМ (Чернігів) – Житлобуд-2 (Харків) розіграють у Файному місті головний кубок країни.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: