Гравці "Зестафоні" у Львові відмовилися спілкуватися російською

29 липня 11:07
Переглядів: 739
Default Image

Це точно не «Рейк’явік» - так говорили усі, хто побував на відкритому тренуванні «Зестафоні». Грузинська команда провела заняття на «Україні» - воно не тривало довго, але показало, що суперник в «Карпат» дуже непростий. Якщо порівнювати ісландців та грузинів, то можна провести таку паралель. Гравці «Рейк’явіка» під час гри в квадрат постійно намагалися зіграти ефектно, віддати м’яча п’ятою, чи ще якось здивувати партнерів. У грі ж вони не показали нічого подібного. Грузини у той же квадрат грали просто, але зі смаком – передачі в один дотик, без жодних фінтів. Але можна не сумніватися, що ці самі фінти ми побачимо в четвер на полі.

А от по воротах зестафонці били від усієї душі. Причому варто зазначити, що били вони і головою, і ногами майже завжди безпомилково. Удари поставлені, сильні і точні. Особливо здорово їм вдавалося пробивати голкіперів після флангових передач. Дуже добрий удар у місцевого Зідана (його можна легко впізнати на полі через характерну лисину) Джаби Двалі. А молодий голкіпер Квасхвадзе демонстрував чудеса у рамці воріт. Грузинські журналісти називають його найкращим воротарем останнього десятиліття, хоч хлопець молодий – 1989 року народження.

Після тренування зестафонські гравці не дуже хотіли спілкуватися з пресою. Справа в тому, що між собою вони спілкуються по-грузинськи, англійської майже ніхто не знає, а по-російськи говорити не хочуть.

За допомогою перекладача вдалося таки вмовити одного з нападників, Ніколоса Гелашвілі, поділитися передматчевими очікуваннями:

«Сподіваємося, що результат буде на нашу користь, але і нічия у першій грі, думаю, нас влаштує. Про «Карпати» скажу, що це хороша команда – ми бачили їхні матчі. Можу сказати, що і «Зестафоні», і наш суперник показують схожий футбол. «Карпати» технічні, є у них і мінуси, але сьогодні я про них говорити не буду. Мені сподобалося поле на стадіоні, та й сама арена теж приємна. Тому завтра буде цікава гра».

Коли команда сховалася у роздягальні, з’явилася нагода поспілкуватися з головним тренером «Зестафоні» Георгієм Гегучадзе:

- Які матчі «Карпат» ви бачили? Якої думки про свого суперника? 
- Ми переглядали кілька поєдинків, зокрема в чемпіонаті України. Враження найкращі – дуже хороша команда, яка вміє атакувати та імпровізувати. Я бачив «Карпати» торік і позаторік – мушу сказати, що команда прогресує. Завтра повинна бути цікава гра.

- Чи влаштує вас нічия?
- Не будемо так конкретизувати. Нас влаштує вихід до наступного етапу Ліги Європи.

- Чи задовольняє вас якість поля?
- Хороший газон. Але погода не дуже… Досить холодно. Тому, можливо, грунт трохи важкий. А так все чудово.

- В якому стані зараз перебуває ваша команда?
- Ми готуємося до гри у бойовому складі. Є незначні ушкодження в гравців, але нічого серйозного. Правда, за день до вильоту ми були змушені залишити вдома Бенашвілі.

- У вашій команді грають лише грузини. Чи не вважаєте ви, що легіонери можуть додати командній грі більше різноманіття?
- А я не вважаю, що у нас одноманітна команда. Навпаки, переконаний у тому , що вона різноманітна. У нас є гравці, які діють більш творчо, є виконавці, які грають строго.
Інформаційний центр ФК «Карпати», ФК Карпати

Фоторепортаж із вчорашнього тренування "Зестафоні" на стадіоні "Україна" тут

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: