Гравця «Карпат» та збірної України Ігоря Худоб’яка визнали найкращим

20 січня 00:29
Переглядів: 588
Default Image

На офіційному сайті клубу закінчилося масштабне опитування, що мало на меті визначити кращого гравця «зелено-білих» у 2010 році.


З перших хвилин голосування лідерство захопило двоє провідних гравців команди – правий захисник Артем Федецький та центральний півзахисник Ігор Худоб’як. У підсумку перемогу з мінімальним відривом отримав Ігор Худоб’як – у нього 1760 голосів. В Артема Федецького – 1695 голосів. Третє місце посів молодий півзахисник Олег Голодюк.


«Звичайно, я щиро вітаю Ігоря Худоб’яка з перемогою! У кожного нашого уболівальника є особисті прихильники, а у кожного гравця є амбіції. У будь-якому випадку, на перше місце виходять не індивідуальні, а командні результати. Можу сказати одне – в минулому році виграла команда. Ми були однією великою сім’єю. Ми довели багатьом скептикам і критикам, що можемо і вміємо показувати хороший футбол, не зважаючи на те, що у нас дуже молода команда. Так, нам іноді бракувало досвіду, але я впевнений, що ми продовжимо йти вірним шляхом і будемо радувати наших уболівальників» – розповів Артем Федецький Інформаційному центру ФК «карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: