Грають …зелено-білі. "Ворскла" - "Карпати"

07 серпня 08:30
Переглядів: 369
Карпати

Ось, сьогодні, 7-го серпня, арбітр – Анатолій Абдула з Харкова о 19:30 на полтавському стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського працюватиме головним ведучим на зустрічі команд, які грають у формі однакових кольорів - зелено-білих. Місцева «Ворскла» у матчі Прем’єр-ліги приймає львівські «Карпати», які проводять у цьому сезоні другий матч на виїзді. Нагадаю, що у першій грі карпатці, керовані новим наставником Сергієм Зайцевим, досягли крупної перемоги над кам’янською «Сталлю» - 3:0. Після чого поступились вдома киянам – 0:2. Подібних результатів досягли і полтавці (перемога на «Чорноморцем» та поразка від «Олександрії»). Проте суперники, маючи у своєму активі по одній перемозі, знаходяться у протилежних місцях турнірної таблиці. «Ворскла» на 6 місці - «Карпати» на останньому дванадцятому з мінусом 3 пункти. Цей «мінус» львів’янам доведеться ліквідувати копіткою працею на футбольних полях, а не у затишних кабінетах. До того ж ці злощасні віднімання львівській команді не потішають її вболівальників та не додають престижу клубу. Тим не менше карпатці продовжують добиватися скасування дисциплінарного рішення.

Натомість команда Василя Сачка, маючи у своєму складі екс-карпатців Богдана Шуста у воротах, Младена Бартуловіча, Андрія Ткачука і Олега Голодюка у півобороні, уже «попрощалася» з континентальною Лігою Європи. У вирішальному поєдинку «Ворскла» поступилась вдома «Локомотіву» з хорватського Заґреба - 2:3. Тепер полтавським футболістам доведеться доводити своїм глядачам, що ця поразка не що інше, як випадковість.

Подібний намір мають і львівські футболісти, які давно не знали смаку перемоги над ворсклянами. Принагідно остання вікторія «Карпат» над «Ворсклою» датується 1 груднем 2021 року - 2:0 добута у Львові.

До того ж волею календаря «Карпати» поспіль екзаменуватимуть чотирьох українських представників у єврокубках. Після «Динамо» і «Ворскли» на черзі Донбас - «Шахтар» і «Зоря». Завдання не з простих, але тільки у протистоянні з сильними і наші «Карпати» стануть кращими. Уже вечором зможемо у цьому пересвідчитись…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: