"Грою задоволений на 60%, самовіддачею – на 100%" - Олександр Чижевський

21 серпня 13:30
Переглядів: 141
Олександр Чижевський

Другу виїзну звитягу підряд здобула молодіжна команда львівських «Карпат». Після розгромної перемоги в Полтаві над «Ворсклою» з рахунком 4:0 «зелено-білі» не залишили шансів одноліткам із «Зорі». Про непростий матч у Запоріжжі Інформаційному центру клубу розповів наставник «молодіжки» Олександр Чижевський. 

«У мене немає жодної претензії до самовідданості підопічних, – взяв слово Олександр Арсенійович. – За такої спеки дуже важко щось створювати. Тому подвійно приємно, коли футболісти грають через «не можу» і знаходять сили наступити собі на горло. Хлопці показали змістовний футбол. Звичайно, що це ще не зовсім те, що хотілося б бачити. Зрештою, попереду у нас багато роботи і ми на правильному шляху».

«Якби в першому таймі Габріель забив, то гра могла скластися по-іншому. Наші футболісти молодці й заслуговують похвали, бо вистояли. Хотілося б побачити більше комбінаційної гри, але за таких умов комбінувати непросто. Разом з тим, ми доволі непогано контратакували, вибігали з оборони... Хотів би відзначити хороший гол Богача. Ігор зіграв у стінку з Кльоцом і пробив у дальній кут. Якщо підсумовувати поєдинок і вести мову про якість гри, то я задоволений на відсотків шістдесят. Що стосується самовіддачі, то можу сказати, що задоволений на сто відсотків. Наша команда може ще більше і краще», – сказав Олександр Чижевський

«Зоря» грала вдома, ситуація зобов’язувала їх боротися з подвійною енергією, вони нав’язували свій футбол. На матчі був присутній головний тренер першої команди. У футболі самовіддача має завжди бути на дуже високому рівні. Ми були у схожій ситуації і я радий, що наші гравці не тільки не програли боротьбу, а й перемогли», – підсумував тренер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: