Григорій Козловський: "Ціль одна – вийти у Першу лігу"

21 липня 16:10
Переглядів: 388
Григорій Козловський

Президент ФК «Рух» Григорій Козловський розповів vinnikiplus про ситуацію в команді перед стартом у Другій лізі.

- Ціль одна – вийти у Першу лігу в першому сезоні. Команда у нас хороша, збалансована. Залишили 20 кваліфікованих гравців. Не відкидаю бажання запросити когось із ТОП гравців. В мене майже зірвалась угода із Фаворовим (Артем Фаворов – гравець ФК «Оболонь-Бровар» - прим. ГС). Артем подзвони мені пів першої ночі і дав слово, що їде сюди і хоче за нас грати, що його все замучило, агенти. В такому розпачі спитав чи моя пропозиція в силі. В принципі я розумів, що людина має велике бажання їхати сюди. Через два дні знову розпочались незрозумілі розмови, компенсації 180 тис. євро. Відбулась незрозуміла мені ситуація. В принципі я не покидаю ідеї підписати ще якогось одного топового футболіста.

Найбільше наше придбання – брати Баранці. Тому, що гравці вони кваліфіковані і футбольна Україна до кінця не вірила у цей трансфер. Вони були кращими гравцям переможця Першої ліги (ФК «Зірка» - прим. ГС) і команда гратиме у Прем’єр-лізі. Спершу цей трансфер сприймали як жарт, але вони вже приступили до тренування. Керівництво «Зірки» приїжджало до Львова і просило залишити їх в Кіровограді ще на пів року, бо команда формується важко, але нам вони теж потрібні.

В мене є мрія побудувати «каталонію» у Львові де місцеві вихованці будуть не тільки в пріоритеті, а дійти до такого рівня щоб за команду грали тільки місцеві гравці.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: