Григорій Ярмаш: "Футбол — це командний вид спорту"

26 січня 19:14
Переглядів: 222
ярмаш

Захисник Зорі, вихованець тернопільського футболу розповів про передсезонної роботі, своїй кар'єрі в луганській команді та плани на збір до Туреччини.

Про домашній етап підготовки до сезону: "Вдома легше переносити важкі навантаження. Днем працювали, а ввечері їхали додому, де в колі сім'ї, друзів вдавалося швидше відновитися, перш за все, психологічно. Я з рідними гуляв, в кіно ми ходили, в кафе" .

Про відпочинок у відпустці: "Звичайно відпочив, але не забував я і про виконання індивідуальної програми. Потрібно завжди бути в порядку. Тому здійснював пробіжки, займався в тренажерному залі, відвідував басейн, в футбол з друзями грав".

Про продовження контракту з Зорею: "Пролонгувати угоду мені запропонували ще перед відпусткою, відразу після матчу з Дніпром. Це була ініціатива керівництва клубу. Крім того, напередодні у мене відбулася розмова з Юрієм Вернидубом, який запевнив, що я потрібен команді, і він хоче, щоб я залишився.

Я завжди був готовий до гри. Але футбол — це командний вид спорту, тому всі повинні думати не про те, коли на поле вийду я чи ще хтось, а про успіх команди, за яку виступають 22 гравця. Усе вирішував Юрій Вернидуб, і коли він довірив місце в складі мені, я намагався не підвести тренера".

Про конкуренцію з боку молодих хлопців: "Наша молодь намагається, і тренерський штаб це бачить. У Зорі нині підібрався чудовий колектив — і за футбольними якостями, і за людським. Молоді гравці гідно поводяться і в побуті, і на роботі. Так що нам, більш досвідченим виконавцям, також потрібно тримати планку".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: