"Грисьо з регіоналами хотів сформувати незаконну Федерацію футболу в Житомирі"

23 лютого 09:33
Переглядів: 324
грисьо

Голова Житомирської обласної федерації футболу Олександр Коцюбко в розмові з журналістом поділився думками про кандидатів на пост голови ФФУ.

Як стало відомо раніше, Житомирська обласна федерація футболу висунула кандидатуру Андрія Павелка на пост глави ФФУ. З цього ми й розпочали спілкування.

- Як саме приймалося рішення про висунення кандидатури Андрія Павелка?

- Рішення приймалось всіма членами виконкому з області. Ми обговорили цю кандидатуру та інші, адже в же на той момент було багато бажаючих. Зупинились саме на кандидатурі Павелка, тому що він молодий, активний та відповідальний. Я знаю його давно – він знайомий з проблемами українського футболу «з середини» і дійсно здатен їх вирішувати. Підсумувавши всі ці позитивні якості, ми одностайно проголосували за Андрія Павелка.

Кого б ми хотіли бачити на посту першого віце-президента? Тут ми також одноголосно проголосували за Олександра Івановича Бандурка. Він вже працював в бутності президентом Ігоря Суркіса. Протокол був завірений підписами, печаткою і відправлений до штаб-квартири ФФУ.

- На Вашу думку, це найбільш реальна кандидатура? Чи буде інтрига в змаганні Андрія Павелка та Ігоря Коломойського?

- Звісно, інтрига буде. Не забувайте, що до виборів допущений ще третій кандидат – Ярослав Грисьо. Взагалі, було шість чоловік, але три не пройшли по статуту. Кандидатури повинні висуватися колективними членами, а вони були самовисуванцями. Мені це відомо, бо я є членом робочої групи по підготовці до конгресу. Ми готуємо документи, щоб вони відповідали статуту ФФУ. Тому буде три людини: Андрій Павелко, Ігор Коломойський та Ярослав Грисьо.

Інтрига вже є, адже всіх це цікавить. Наші кандидати часто дають інтерв’ю ЗМІ.

Андрій Павелко їздитиме по областях та презентуватиме свою програму розвитку українського футболу. В нього вже сформовано список міст, які потрібно відвідати. Можливо, так само робитиме й Ігор Коломойський, якщо матиме на це час, звісно.

- Ярослав Грисьо, за правління команди Конькова, відповідав за регіональні федерації. Як Ви можете оцінити його роботу?

- Не хочеться говорити щось погане про кандидатів, але, все ж, розповім… Потрібно пам’ятати, що восьмого лютого минулого року Житомирську обласну федерацію футболу влада (а тоді в нас були «регіонали») хотіла розформувати, бо ми залишились незалежними і не «прогнулись» під неї. Нас хотіли розформувати і сформувати іншу федерацію. Наша обласна федерація заснована в 1992 році. Так ось, вони, восьмого лютого, а це вже були «революційні дні», зібрали представників з відділу «Молоді та спорту» і до них приїхав Ярослав Грисьо та брав участь у зібранні по ліквідації нашої федерації та виборах нової. Вони назвали її: «Федерація футболу Житомирщини». При тому, що ми входимо до колективних членів ФФУ, вони хотіли «посунути нас в сторону», і розформувати нашу, легітимну, федерацію, на її місце поставивши свою, незаконну. Організацію, яка протирічить Уставу ФФУ(!). Тобто, Ярослав Грисьо приїхав у Житомир і свідомо порушував закон Федерації Футболу України. Як я можу відноситись до нього, враховуючи це все? Як до нього може ставитися моя рідна Житомирщина і вся футбольна сім’я? Нас три години штурмували і з відділу «Молоді та спорту», і міліція на нас нападала. Ми - прості спортсмени і тренери, діти поприходили, - і всі відстоювали свою федерацію. А Грисьо – ходив разом з ними…Його ж Коньоков відправив до нас…

- Чи важко Ігорю Коломойському буде абстрагуватись від «Дніпра», будучи президентом ФФУ?

- Звісно, що буде важко абстрагуватись. Я це можу сказати, як голова обласної федерації. Все одно будуть люди, які говоритимуть, що він допомагає своїм. Це дуже велика відповідальність – бути головою ФФУ.

Але Житомирщина висунула кандидатуру Павелка Андрія Васильовича та має великі надії на цю людину. Він дуже комунікабельний, має дуже цікаву програму, котра основана на реальних речах. Він знає всі «больові точки», які є, і не лише він, а й всі федерації футболу спільно вирішуватимуть ці проблеми. Це буде новий «виток» у розвитку українського футболу. Майбутнє – за новими ідеями. Потрібно, щоб молодь рухала футбол, і не тільки футбол, вперед. Від нас на голосування поїде три делегати і ми голосуватимемо за Андрія Павелка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: