Гучна перемога Володимира Гози у Баку

24 грудня 15:30
Переглядів: 168
Гоза

У Баку проходить Всесвітній фінал престижного міжнародного клубу «ZIRVE», де встиг тріумфувати студент 3 курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимир Гоза.

За чемпіонство серед юніорів усіх вагових категорій велася запекла боротьба до останньої спроби. Нашому атлету у ривку підкорилася штанга вагою 172 кг, а в поштовху – 205 кг, що і забезпечило першу сходинку п’єдесталу пошани. Другим став представник Грузії, третім – важкоатлет з Азербайджану.

Зазначимо, що Володимир Гоза покращив результат у сумі двоборства на 8 кг, показаний на чемпіонаті Європи декілька тижнів тому в Ізраїлі. Отож, у активі 20-річного атлета на міжнародних стартах у 2016-му році золота нагорода у поштовху на чемпіонаті світу, три золоті нагороди чемпіонату Європи серед юніорів, 9 місце на Іграх ХХХІ Олімпіади в бразильському Ріо та перемога на Всесвітньому фіналі міжнародного клубу «ZIRVE».

Вітаємо спортсмена, його тренера Гентоша А.В. та кафедру атлетичних видів спорту ЛДУФК із вдалим завершенням насиченого олімпійського року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: